سه شنبه 24 مهر 1397

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با حضور مستعدان‌برتر جهادگر صورت گرفت/
ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی در اردوی جهادی تهران

اردوی جهادی پزشکی به همت بنیاد نخبگان استان تهران و همکاری بسیج علمی، پژوهش و فناوری تهران بزرگ، با حضور مستعدان‌برتر جهادگر در منطقۀ 19 برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اردوی جهادی پزشکی تهران با محوریت دندانپزشکی، پزشک طب‌سنتی، مشاور تغذیه، مشاور خانواده، مشاور کودک، روانپزشک و متخصص ماما و پزشکان عمومی برگزار شد.

در این اقدام جهادی، ابتدا ساکنان روستاهای قلعه‌نو حاج‌موسی، صالح‌آباد و پلائین توسط پزشکان عمومی مورد معاینات اولیه پزشکی، تست قند و فشار خون قرار گرفتند و در صورت نیاز به متخصصان ارجاع داده شدند.

ارائه خدمات دندانپزشکی و معاینات دهان و دندان توسط متخصص دندانپزشکی، برگزاری کارگاه مشاوره خانواده، ارائه خدمات مشاوره در خصوص قد و وزن توسط مشاوره تغذیه، مشاوره فردی، معاینات زنان و مامایی توسط متخصص زنان، مشاوره طب‌سنتی و معاینات قلب و عروق (نوار قلب) و ارائه خدمات روانپزشکی توسط متخصص روانپزشک بخش دیگری از این خدمات بود.

لازم به ذکر است، اردوهای جهادی بنیاد نخبگان استان تهران به منظور ارتقای شناخت اجتماع نخبگانی از نیازها و شرایط واقعی جامعه و بر اساس سیاست‌های سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای نیل به اهداف تعیین شده در حوزه نخبگانی و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه بومی، با همکاری نهادهای ذیربط و حضور مستعدین برتر جهادگر بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/09/14
کد : 75182
تعداد بازدید: 495

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601