سه شنبه 29 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

برگزاری رویداد «ایده‌ شو» در اصفهان

رویداد «ایده‌ شو» با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی و ایجاد کسب‌و‌کار حوزه فرهنگی مذهبی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ برنامۀ «ایده بازار» در ذیل رویداد «ایده‌ شو» با محوریت محصولات نوآورانه آموزشی، محصولات رسانه‌ای، تولید محتوای دیجیتال و نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای فرهنگی و مذهبی، گردشگری مذهبی، صنایع دستی و میراث فرهنگی و چاپ و نشر با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان و جهاد دانشگاهی استان برگزار می‌شود.

ایده شو؛ رویدادی است که افراد توانمندی خود را در ایده‌پردازی، بیان ایده و انتقال آن به دیگران در محیطی دوستانه محک می‌زنند. هر فرد حداقل یک فکر یا ایده‌ای دارد که به آن می پردازد.

رویداد ایده شو، محلی برای به اشتراک‌گذاری ایده‌های مبتنی بر تجربیات زندگی‌ساز، موضوعات مورد علاقه و شوق برانگیز و شنیدن نقطه‌نظرات منحصر به فرد داوران در خصوص ایده‌های مطرح‌شده است.

کمک به توسعه و بسترسازی رویدادهای کارآفرینی معارف دینی و فرهنگی، ترویج فرهنگ کارآفرینی و ایجاد کسب‌و‌کار حوزه فرهنگیمذهبی، ایجاد بانک ایده، جلب توجه سرمایه‌گذاران به ایده‌های ارائه‌شده، شکل‌گیری و توسعه اکوسیستم کارافرینی، بازارسازی و بازاریابی شرکت‌های ایجاد شده مبتنی بر فناوری و هدایت و حمایت از ایده‌ها به جهت تجاری‌سازی آنها و ایجاد تسهیلات لازم برای ادامه فعالیت، از مهمترین اهداف برگزاری این رویداد است.

نوآوری، جذابیت ایده، شفافیت ایده و همچنین بازار پسند بودن نیز از مهمترین ملاک‌های داوری است.

 

تاریخ انتشار : 1396/09/04
کد : 75122
تعداد بازدید: 1038

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601