با هدف «معنایابی در زندگی»/
اردوی جهادی مشاوره در تهران برگزار شد

اردوی جهادی فرهنگی-آموزشی مشاوره به همت بنیاد نخبگان استان تهران در منطقۀ صالح‌آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اردوی جهادی مشاوره با محوریت کارگاه‌های مشاوره روانشناسی، تغذیه و تحصیلی ویژه دانش‌‌‌‌آموزان دختر به همت بنیاد نخبگان استان تهران در منطقۀ صالح‌آباد برگزار شد.

در ابتدای این اردو، کارگاه مشاوره «هدف‌گزینی» و «معنایابی در زندگی» و همچنین مشاورۀ نفرد به نفر انجام و در ادامه، کارگاه مشاوره تغذیه با حضور متخصصان این بخش برگزار شد.

ارائه هرم راهنمای غذایی با در نظر گرفتن معیار سن افراد، میزان مواد غذایی مورد نیاز هر یک از دانش‌آموزان، ارائه مشاوره‌های تخصصی- فردی به شرکت‌کنندگان و توضیح میزان اثرگذاری قد، وزن و ملاحضات ژنتیک در مباحث تغذیه‌ای و همچنین بررسی برنامه رژیم غذایی برای دانش‌آموزان صدک بالای 95 از بخش‌های دیگر این کارگاه بود.

کارگاه مشاوره تحصیلی برای دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم در رشته‌های علوم‌انسانی و تجربی و نیز دانش‌آموزان پایه دوازدهم علوم‌تجربی با محتوای برنامه‌ریزی تحصیلی، روش‌های صحیح مطالعه و همچنین هدف‌گذاری برای موفقیت در کنکور یکی دیگر از بخش‌های «اردوی جهادی مشاوره» بود که با همکاری بسیج علمی، پژوهش و فناوری تهران بزرگ برگزار شد.

لازم به ذکر است، اردوهای جهادی بنیاد نخبگان استان تهران به منظور ارتقای شناخت اجتماع نخبگانی از نیازها و شرایط واقعی جامعه و بر اساس سیاست‌های سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای نیل به اهداف تعیین شده در حوزه نخبگانی و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه بومی، با همکاری نهادهای ذی‌ربط و حضور مستعدان‌برتر جهادگر بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

 

تاریخ انتشار : 1396/08/29
کد : 75097
تعداد بازدید: 1253