با حمایت معاونت علمی صورت می‌گیرد/
اعزام هیأت متشکل از 22 شرکت دانش‌بنیان به نمایشگاه شنزن چین

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای توسـعه صادرات و همکاری‌های علمی و فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان در سطح بین‌المللی، برای سومین سال متوالی هیأتی متشکل از 22 شرکت دانش بنیان را به نمایشگاه CHTF2017 شنزن چین اعزام می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی CHTF از 25 الی 30 آبان (November 16-21) در شهر شنزن برگزار می‌شود. این نمایشگاه در سال گذشته در فضایی  100 هزار متر مربعی برپا شد و حدود 3 هزار شرکت‌کننده از بیش از 50 کشور در آن حضور داشتند.

نمایشگاه CHTF شامل «تبادل دستاوردها»، «نمایش محصولات»، « برگزاری نشست‌های تجاری»، «مطرح شدن پروژه‌ها و همکاری‌ها» و «تمرکز بر فناوری‌های پیشرفته» در زمینه‌های «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «تجهیزات پیشرفته»، «انرژی‌های نو»، «حفاظت از محیط‌زیست» و غیره می‌شود.

تخصیص فضایی به مساحت 36 متر مربع برای ارائه دستاوردهای 6 شرکت، اعزام هیأتی متشکل از 16 شرکت فعال در حوزه های «ICT»، «الکترونیک»، «رباتیک»، «برق و مخابرات»، «تجهیزات پیشرفته» و «نانو» برای ارائه دستاوردها و رصد فناوری، برنامه ریزی بازدید از شرکت HUAWEI و برپایی نشست با عنوان"همکاری های تجاری و فرصتهای سرمایه‌گذاری ایران" در حاشیه نمایشگاه، از جمله اقدامات صورت گرفته برای حضور هرچه مفیدتر هیأت ایرانی در چین است.

تاریخ انتشار : 1396/08/24
کد : 75085
تعداد بازدید: 933