شهردار مشهد مطرح کرد:
لزوم بکارگیری اندیشه و ایدۀ نخبگانی در توسعه پایدار

تقی‌زادۀ خامسی با اشاره به لزوم بکارگیری اندیشه و ایدۀ نخبگانی در توسعه پایدار، بر ضرورت ایجاد ساز و کار مناسب برای تحقق این مهم تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هماهنگی و هم‌افزایی بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی و شهرداری مشهد مقدس برگزار شد.

در این نشست، سعیدرضا احمدی‌زاده؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی ضمن اشاره به تسهیلات بنیاد ملی نخبگان و ضرورت حمایت از اجتماع نخبگانی، به تشریح اقدامات انجام شده پرداخت و بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های موجود در شهرداری برای حمایت از مستعدان‌برتر تأکید کرد.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد بستر مناسب برای قرارگرفتن نخبگان و سرآمدان در فضای تأثیرگذار، از آمادگی بنیاد نخبگان استان برای مشارکت در تحقق شهر هوشمند مشهد خبر داد.

در ادامه، تقی‌زادۀ خامسی؛ شهردار مشهد نیز با اشاره به لزوم بکارگیری اندیشه و ایدۀ نخبگانی در توسعه پایدار کشور، بر ضرورت ایجاد سازوکار مناسب برای تحقق این مهم تأکید کرد.

وی تعامل با بنیاد نخبگان استان و اجتماع نخبگان بومی را یکی از اولویت‌های شهرداری مشهد برشمرد و از آمادگی این نهاد برای برپایی نشست‌های هم‌اندیشی با اجتماع نخبگانی خبر داد و گفت: قطعاً در شهرداری مشهد از ظرفیت نخبگان استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست، شرکت‌کنندگان به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در حوزه شهری پرداختند.

 

تاریخ انتشار : 1396/08/17
کد : 75043
تعداد بازدید: 1741