شنبه 14 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی/
غرفه ملی و اختصاصی دریایی کشور در نمایشگاه یورو پورت هلند برپا شد

سی و هشتمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی یورو پورت هلند، با حضور غرفه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در شهر روتردام هلند آغاز به کارکرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ انجمن مهندسی دریایی ایران با همکاری  ستاد توسعه دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی ریاست جمهوری، اقدام به برپایی غرفه اختصاصی دریایی کشورمان کرده است، تا ضمن ارائه دستاوردهای صنایع دریایی ایران در این حوزه استراتژیک زمینه‌ساز حضور شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های خارجی در هفدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران را فراهم کند.

 در این نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان دریایی و جمعی از متخصصین دریایی کشور از بخش‌های مختلف دریایی کشور حضور دارند. در این نمایشگاه بیش از 1100 شرکت از بیش از 45کشور مختلف حضورداشته و آخرین دستاوردها و محصولات خود را در این نمایشگاه ارائه خواهند داد. که در نوع خود بی‌نظیر است.

علاوه بر پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه ،  کشورهای نظیر فرانسه ،انگلستان،  کره جنوبی ، یونان ،لهستان ، رومانی  حضور دارند.

سی و هشتمین نمایشگاه دوسالانه Europort، در تاریخ 16 تا 19 آبان 1396 (7-10 نوامبر 2017) در شهر رتردام هلند برگزار شد. دوره گذشته نمایشگاه در سال 2015 با بیش از 30 هزار شرکت‌کننده از 40 کشور جهان برگزار شد، که در نوع خود بی‌نظیر است.

نمایشگاه یورو پورت هلند محلی را برای نمایش تجربیات جهانی و بروز فناوری‌های مختلف در زمینه‌های دریایی و دریانوردی برای بازدیدکنندگان و مشارکت‌کنندگان فراهم آورده است.

ساختار نمایشگاه یورو پورت به‌گونه‌ای تعریف‌شده که تمامی متخصصان و نمایندگان بخش‌های مختلف، فروشندگان و خریداران، اپراتورها و مالکان و کلیه بخش‌های صنعت دریایی را در گرد هم آورده‌اند تا محل مناسبی برای ملاقات، دادوستد و افزایش دانش در این حوزه و کسب‌وکار فراهم شود.

تاریخ انتشار : 1396/08/17
کد : 75037
تعداد بازدید: 1023

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601