چهارشنبه 1 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

آغاز دوره‌های آموزشی برنامۀ ملی شهاب در بوشهر

دورههای آموزشی برای آموزگاران و مدرسین برنامۀ ملّي شهاب در 12 منطقۀ آموزشی ِاستان بوشهر آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ رضا آذین؛ رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر در نشست با اهالی رسانه با اشاره به لزوم شناسایی و هدایت استعدادهای‌برتر از مقاطع پایین تحصیلی، گفت: جامعۀ دانش‌آموزی، یکی از اجتماعات نخبگانی مورد هدف بنیاد ملی نخبگان است.

وی افزود: شناسایی، هدایت و حمایت از مستعدان‌برتر این اجتماع از اولویت‌های مهم بنیاد ملی نخبگان به شمار می‌رود و برای نیل به این هدف، برنامۀ ملی شهاب به عنوان بزرگترین برنامۀ کشور برای شناسایی و هدایت استعدادهای‌برتر در حال اجرا است.

آذین ادامه داد: این برنامه در سطح استان، با نظارت بنیاد نخبگان استان بوشهر و اجرای اداره استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش استان اجرا میشود.

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر اضافه کرد: برنامۀ ملی شهاب سال تحصیلی۹۷-۱۳۹۶ برای 12 منطقۀ آموزشی ِاستان در شهرستانهای خورموج، بوشهر، برازجان، دیر، گناوه، اهرم، دلوار، دیلم، سعدآباد، عسلویه و کنگان، برای دانشآموزان پایه‌های چهارم تا هفتم در حال برگزاری است که در گام نخست، دوره‌های آموزشی برای آموزگاران و مدرسین برنامۀ ملي شهاب در 12 منطقۀ آموزشی ِاستان آغاز شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بنیاد نخبگان استان بوشهر به عنوان دستگاه نظارتی با هدف اجرای صحیح و دقیق این برنامه، بازدیدهای مستمر خود را از نحوۀ آموزش و نظارت مداوم بر اجرای صحیح را تا پایان سال تحصیلی 1396 ادامه می‌دهد.

تاریخ انتشار : 1396/08/08
کد : 74981
تعداد بازدید: 1102

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601