با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی انجام می‌شود/
برگزاری کارگاه آشنایی با حمایت‌ها از شرکت‌های دانش‌بنیان برای اهالی رسانه

آشنایی با حمایت‌ها و فرآیند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان عنوان کارگاهی است که در نمایشگاه مطبوعات برگزار می‌شود تا با آگاهی اهالی رسانه از قوانین و حمایت از شرکت‌ها گامی مهم در ترویج و اطلاع‌رسانی این مهم برداشته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه آشنایی با حمایت ها و فرآیند ارزیابی شرکت های دانش بنیان با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی در نمایشگاه مطبوعات برگزار می شود.

مطالب این کارگاه آموزشی توسط سید محمد صاحبکار خراسانی رییس امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای حاضران ارائه می شود تا اهالی رسانه و مطبوعات به عنوان بازوی توسعه و فرهنگسازی در این حوزه با این قوانین آشنا شوند. مباحثی همچون نحوه حمایت از شرکت های دانش بنیان، آیین نامه های اجرایی در این خصوص و دستورالعمل ها بخشی از موارد مطرح شده در این کارگاه است.

شرکت‌های دانش بنیان به عنوان بازوی کشور در فاصله گرفتن از اقتصاد نفتی مطرح هستند که امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه و نقش بیشتر این شرکت ها در اقتصاد کشور مزایا و حمایت هایی را از آنها انجام می دهد که آشنایی بیشتر با این قوانین می تواند زمینه ساز توسعه فعالیت و تولید محصولات دانش بنیان باشد.

این کارگاه 8 آبان ماه سال جاری از ساعت 4 تا 5 در نمایشگاه مصلی غرفه ایران ساخت میزبان علاقمندان است.

تاریخ انتشار : 1396/08/08
کد : 74977
تعداد بازدید: 1382