طی حکمی از سوی رئیس بنیاد ملی نخبگان/
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان محمدصالح ترکستانی به عنوان معاون توسعه و مدیریت بنیاد ملی نخبگان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، در حکمی محمدصالح ترکستانی را به سمت معاون توسعه و مدیریت بنیاد ملی نخبگان منصوب کرد.

متن کامل این حکم بدین شرح است: «نظر به تجارب ارزشمند و با عنایت به مراتب تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با توکل بر خداوند سبحان و در پرتو ارزش‌ها و اصول گرانقدر اسلامی، با رعایت صرفه و صلاح بیت‌المال و امانتداری که از آن برخوردار می‌باشید و با بهره‌مندی از همکاری صمیمانه و کارشناسانه کلیه همکاران محترم در واحدهای بنیاد در چارچوب اساسنامه و سایر ضوابط مقررات مربوط به ویژه در تحقق اهداف عالی در حوزه نخبگان، روان‌سازی امور، جذب منابع و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در کشور و با تلاش جهادگونه در کسب رضایت الهی در خدمت به نخبگان و استعدادهای‌برتر عزیز، موفق و مؤید باشید.

بی‌شک کلیه همکاران و مسئولین محترم بنیاد در تحقق اهداف و انجام وظایف محوله، جنابعالی را یاری خواهند نمود.

توفیقات روز‌افزودن شما را از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم در پرتو منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید نسبت به انجام مأموریت‌های محوله کوشا باشید.

شایان ذکر است بدینوسیله از زحمات جناب آقای دکتر سید مهدی موسوی کوهپر و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر بعمل می‌آید.»

 

تاریخ انتشار : 1396/07/30
کد : 74934
تعداد بازدید: 2255