یکشنبه 22 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

همايش تكريم و الگوسازي از سرآمدان شهرستان­ سامان برگزار می‌شود

همايش تكريم و الگوسازي از سرآمدان شهرستان­ سامان به همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنياد نخبگان استان چهارمحال‌و‌بختياري، به منظور تقدیر از اجتماع نخبگانی استان و نهادينه کردن فرهنگ نخبگاني و همچنین الگوسازي عملي برای جوانان خاصه دانشجويان، «همايش تكريم و الگوسازي از سرآمدان شهرستان­ سامان» را  برگزار مي‌كند.

در همین راستا، جلسۀ هماهنگي و بررسي این همايش به همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری در شهرستان سامان برگزار شد.

در این نشست، مجتبي بنياديان؛ رييس بنياد نخبگان استان چهارمحال‌و‌بختياري با اشاره به اينكه بنیادهاي استاني در كنار شناسایي، حمايت و هدايت استعدادهاي برتر، فعاليت‌هاي فرهنگي را با رويكرد توانمندسازي جامعه نخبگاني در اولویت کاری خود قرار داده‌‍اند، گفت: تقدیر از سرآمدان بومی یکی از اولویت‌های برنامه‌ای فرهنگی بنیاد ملی نخبگان است.

وی با اشاره به لزوم توجه به نياز روحي و معنوي اجتماع نخبگان، افزود: برگزاری مراسم‌های تکریم از مفاخر و بزرگان و تقدیر از مستعدان‌برتر، سبب ترغیب افراد به فعالیت بیشتر در حوزه‌های علم و فناوری می‌شود. از سوی دیگر، این اقدام گام بلندی در راستای شناساندن مفاخر بومی به استان و در نتیجه افزایش حس‌ اعتماد‌به‌نفس و خودباوری است.

سعید صالحی اردلی؛ فرماندار شهرستان سامان نیز با اشاره به ظرفیت بالای این شهرستان در تربیت نیروی‌انسانی متخصص و متعهد، بر لزوم تجلیل از مفاخر و بزرگان و همچنین تقدیر از مستعدان‌برتر تأکید کرد.

وی افزود: این افراد به شرط هدایت به مسیر صحیح، نه تنها در مسیر توسعۀ استان و منطقه، بلکه در مسیر پیشرفت کشور نیز می‌توانند اثرگذاری مطلوبی داشته باشند.

لازم به ذكر است «
همايش تجليل و الگوسازي از سرآمدان شهرستان سامان»، اواخر آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1396/07/29
کد : 74922
تعداد بازدید: 690

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601