برنامۀ بازدید از مجتمع لاستیک یزد برگزار شد

برنامۀ بازدید از مجتمع صنایع لاستیک یزد (یزد تایر) به همت بنیاد نخبگان استان یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای لزوم برگزاری بازدیدهای تخصصی و در ادامۀ سلسله بازدیدها از مراکز علمی صنعتی و تحقیقاتی استان یزد، برنامۀ «بازدید از مجتمع صنایع لاستیک یزد (یزد تایر)» به همت بنیاد نخبگان استان یزد برگزار شد.

در این بازدید، بهزاد؛ مدیر این مجمتع، گزارش کوتاهی از ظرفیت‌های تولیدی و توسعه‌ای تدریجی آنها، گروه محصولات یزد تایر، جایگاه کیفی یزد تایر در کشور، سهم این مجتمع از تأمین نیاز کشور به انواع تایرهای رادیال‌سواری و سیستم‌های مدیریت کیفیت استقرار یافته در سازمان را به همراه معرفی گواهینامه‌های کسب شده از سازمان‌ها و نهادهای مختلف توسط یزد تایر ارائه داد.

در ادامه، مستعدان برتر با حضور کارشناسان مجتمع، از خطوط تولید تایرهای رادیال بازدید کردند و با فناوری ساخت لاستیک رادیال آشنا شدند. در این برنامه، برخی مشکلات پیشروی این صنعت توسط مدیر مجتمع بیان شد تا استعدادهای برتر و مخترعان یزدی برای آنها راهکار عملی بیابند.

لازم به ذکر است، در این بازدید، مقرر شد با حضور مدیرعامل و مسئولان بخش تحقیق و توسعه مجتمع لاستیک یزد و رؤسای دانشگاه یزد و بنیاد نخبگان استان، برای برقراری ارتباط بیشتر و رفع نیازهای فناورانه و نیز استفاده از ظرفیت نخبگان برای رفع نیازهای پژوهشی نشستی برگزار شود.

 

تاریخ انتشار : 1396/07/29
کد : 74921
تعداد بازدید: 1462