در بوشهر/
طرح جهادی-آموزشی امید اجتماعی اجرا می‌شود

نشست هماهنگی برگزاری طرح جهادی-آموزشی امید اجتماعی دشتستان در بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هماهنگی برگزاری طرح جهادی-آموزشی امید اجتماعی دشتستان با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار شد.

رضا آذین؛ رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر با اشاره به دستاوردهای دوره قبلی اردوی جهادی آموزشی در بوشهر، گفت: طبق توافق با فرمانداری دشتستان، دوره جدید آموزشی جهادی امید در 12 دوره برای 100 نفر دانش‌آموز (منتخب از 5 روستا) از شهرستان دشتستان پیش بینی شده است.

لقمان‌زاده؛ بخشدار دشتستان نیز اظهار داشت: طرح آموزشی جهادی امید اجتماعی دشتستان در 5 روستای بخش مرکزی دشتستان شامل دهقاید، زیارت، خوشمکان، راهدار و بنداروز برگزار می‌شود و بخشداری نیز آمادگی کامل برای اجرای این طرح را دارد.

نوروزی؛ معاون آموزش متوسطه دشتستان نیز گفت: با توجه به مؤثر بودن این طرح، آموزش و پرورش دشتستان در نظر دارد آموزگارانی به عنوان کارورز در کنار اساتید اعزامی از بوشهر قرار دهد که در این خصوص توانمندسازی لازم برای اجرای مستمر برنامه در آینده بوجود آید.

دکتر بهبهانی‌مطلق؛ مدیر پژوهشسرای متقین هم عنوان کرد: پژوهش سرای متقین برازجان به عنوان مرکز برگزاری اردوی آموزشی-جهادی امید تمامی امکانات مورد نیاز اساتید، کادر اجرایی را فراهم خواهد کرد.

یزدان­پناه؛ مدیر خانۀ ریاضیات استان، محمدی‌اسلامی؛ نماینده پارک علمی کودک و نوجوان، ظهیری؛ دبیر شورای سلول‌های بنیادی و طب‌بازساختی استان نیز از دیگر حاضران در این نشست بودند که به ارائه نظرات خود پرداختند.

بخشدار مرکزی دشتستان، رئیس و کارشناسان بنیاد نخبگان استان بوشهر، کارشناس آموزش و پرورش دشتستان، مدیر پژوهشسرای متقین برازجان، کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (بوشهر و دشتستان)، دبیر شورای سلول‌های بنیادی و طب بازساختی استان بوشهر، رئیس و مدیر و کارشناسان خانه ریاضیات استان بوشهر و پارک علمی کودک و نوجوان خلیج فارس در این نشست حضور داشتند.

تاریخ انتشار : 1396/07/24
کد : 74896
تعداد بازدید: 1021