رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام:
گسترش تعامل دانشگاه‎ها با بنیادهای استانی از ملزومات حمایت از مستعدان‌برتر است

کارگاه آموزشی آشنایی با آیین‌نامه «اعطای جایز‌ه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعدادبرتر» در ایلام برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه آموزشی آشنایی با آیین‌نامه «اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعدادبرتر» به همت بنیاد نخبگان استان ایلام و با همکاری دانشگاه ایلام، با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان، جمعی از سرآمدان و مستعدان‌برتر برگزار شد.

در این کارگاه، رضا خانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام به معرفی مأموریت‌ها و فعالیت‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای‌برتر پرداخت و ضمن تشریح روند اعطای جایزه‌های تحصیلی در دو سال گذشته، بر لزوم گسترش تعامل دانشگاه‌ها با بنیادهای نخبگان استانی تأکید کرد. 

در ادامه، به منظور آشنایی دانشجویان با چگونگی فرآیند انتخاب دانشجویان صاحب استعدادبرتر، آیین‌‎نامه و شیوه‌نامه اعطای جایزه‌های تحصیلی تبیین شد و سپس چگونگی ثبت‌نام در سامانۀ ثریا، بارگذاری مدارک و نحوۀ ثبت درخواست بررسی پرونده را برای شرکت‌کنندگان در کارگاه تشریح شد.

همچنین به منظور تشویق شرکت‌کنندگان برای ثبت‌نام و ثبت درخواست بررسی پرونده، جدول جایزه‌های تحصیلی بنیاد در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی نیز ارائه و چگونگی اعطای هر بند از جوایز به صورت کامل بیان شد.

در پایان کارگاه، ضمن برگزاری نشست پرسش و پاسخ، بروشور اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان‌برتر در میان شرکت کنندگان توزیع شد.

 

تاریخ انتشار : 1396/07/23
کد : 74885
تعداد بازدید: 1174