دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در بازدید معاون علمی و فناوری از گروه صنعتی ماموت تاکید شد:
ضرورت ارتباط توانمندی صنایع بزرگ با نوآوری کسب و کارهای نوپا

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در بازدید از گروه صنعتی ماموت، شکوفایی ظرفیت صنایع بزرگ را در ارتباط این صنایع با استارتاپ ها دانست و بر ضرورت نقش آفرینی کسب و کارهای خلاق در صنایع تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از بخش های گوناگون گروه صنعتی ماموت بازدید کرد.
در ابن بازدید، بر ضرورت نقش آفرینی کسب و کارهای نوپا صنایع بزرگ استفاده از ظرفیت های خلاقانه استارتاپ ها به خصوص در صنعت حمل و نقل تأکید شد.

این مجتمع با بهره گیری از دانش و تجربه داخلی و فناوری شرکت‌های معتبر خارجی، امکان تولید قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته های مشتری را فراهم کرده است.

این مجموعه صنعتی با هدف صادرات علاوه بر تامین نیازهای داخلی، ضمن ایجاد کارخانه در کشورهای حوزه خلیج فارس به تأسیس شرکت های تجاری در کشورهای آلمان،‌کویت، سوریه و کشورهای آفریقایی کرده است.

مجتمع صنعتی ماموت  پنج گروه محصولات متنوع را با هدف تحقق اهداف توسعه اقتصادی کشور با صدور این محصولات به سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا ارائه می کند.
گروه صنعتی ماموت  فعال در  صنعت حمل و نقل، صنعت ساختمان، صنایع مخابراتی و سیستم های پیشرفته با نوآوری برای ساخت انواع تریلرها و یدک کش ها است.

تاریخ انتشار : 1396/07/16
کد : 74845
تعداد بازدید: 656

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601