در اصفهان/
رویداد کارآفرینی هم‌نت میوه برگزار شد

رویداد کارآفرینی هم‌نت میوه پس از سه‌روز کار تیمی با انتخاب ۱۰ تیم برترخاتمه یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ رویداد هم نت میوه با هدف فراهم آوردن بستری برای کارآفرینی در حوزه‌ی  نوآوری‌های آموزشی، ابزارها و تجهیزات هوشمند و خودکار، فراوری میوه، مدیریت ضایعات و سازوکارهای باغبانی و کشاورزی دقیق به همت بنیاد نخبگان اصفهان و با حمایت معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری برگزار شد.

این رویداد با تکیه بر مدل‌های نوآوری باز، فرصت‌ها و چالش‌های مربوط به فرایند تولید میوه، در میان کارشناسان و علاقه‌مندان مطرح شد و تیم‌ها در فرایندی مشترک به ارائه مدل‌های کسب‌و‌کار پایدار و تکرارپذیر پرداختند. در این رویداد 110 نفر از صاحبان ایده و متخصصان رشته‌های باغبانی و کشاورزی از سراسر کشور شرکت کردند.

در طی برگزاری هم‌نت میوه، 28 تیم پیرامون ایده‌های مطروحه تشکیل شده پس از 3 روز کار تیمی و تخصصی نتایج تلاش‌های خود را به داوران ارائه کردند و از میان آنها 10 تیم به عنوان گروه‌های‌برتر انتخاب شدند.

دریافت  اعتبار نمونه‌سازی، ورود تیم‌های منتخب به مرحله شتاب‌دهی، شرکت در نمایشگاه با حضور شرکت‌های تجاری، برندهای مطرح و تولیدکنندگان پیشرو و معرفی به معاونت توسعۀ روستایی ریاست‌جمهوری از جوایز تیم‌های برگزیده در این رویداد کارآفرینی است.

لازم به ذکر است، تعدادی از متخصصان حوزه کسب‌وکار، تفکر طراحی، کشاورزی و باغبانی به عنوان تسهیلگر از طریق ارائۀ پیشنهاد و راهنمایی‌های فنی و تخصصی، شرکت‌کنندگان در این رویداد را همراهی کردند.

 

تاریخ انتشار : 1396/07/02
کد : 74774
تعداد بازدید: 919