مستعدان‌برتر از شهرک صنعتی ایلام بازدید کردند

برنامه بازدید از واحدهای فعال مستقر در شهرک صنعتی ایلام با حضور مستعدان‌برتر و مخترعا‌ن‌برگزیده استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ برگزیدگان جوایز تحصیلی و مخترعان‎برتر استان ایلام از مرکز کسب‌و‌کار و شرکت‌های مستقر در شهرک صنعتی ایلام بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید، شرکت‌کنندگان به صورت اجمالی با فعالیت‌های شرکت *بهین سیروان زاگرس در زمینه‌های تولید انواع جعبه‌های مقوایی آشنا شدند.

 

آشنایی با بخش ها و دستگاه های مختلف تولید جعبه و چاپ بر روی جعبه ها و فرآیند بازیافت کاغذ و تولید مقوای دوبلکس، بخش دیگری از این بازدید بود.

 

در ادامه، شرکت‌کنندگان از شرکت دالاهو پروفیل زاگرس که سالانه 30 هزار تن انواع ورق فشرده و صفحه های کابینت، کانتر پست فرمونیک ضد آب تولید می کند، بازدید به عمل آوردند.

در پایان، مستعدان‌برتر از ساختمان مرکز کسب‌و‌کار مستقر در شهرک صنعتی ایلام بازدید و با فعالیت‌های کارآفرینی و مشاوره ای این مرکز آشنا شدند.

این مرکز برای استقرار مشاوران و ارائه‌کنندگان خدمات کسب‌و‌کار و همچنین ارائه خدمات مشاوره‌ای به منظور کمک به واحدهای صنعتی در حوزه تولید، بازار و تدارکات ایجاد شده است.

 

*شرکت بهین سیروان زاگرس با هدف ایجاد ارزش افزوده و تکمیل زنجیره تولید راه اندازی شده است. این شرکت به نوعی تکمیل کننده زنجیره تولید واحد قبلی یعنی شرکت باختر گستر پارسیان است که در زمینه بازیافت کاغذ باطله فعالیت دارد.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/06/28
کد : 74749
تعداد بازدید: 1569