چهارشنبه 30 خرداد 1397

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در زنجان/
نشست هم‌‏‏اندیشی نخبگانی با محوریت آب و فاضلاب برگزار شد

نشست هم‌اندیشی با محوریت آب و فاضلاب با هدف ارائه راه‌کارهای نخبگانی برو‌رفت از بحران آب در زنجان برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‏‏اندیشی جمعی از نخبگان، سرآمدان و استعدادهای برتر استان زنجان با مسئولین آب‌و‌فاضلاب شهری استان برگزار شد.

در این نشست، وحید رشتچی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان با اشاره به لزوم افزایش تعاملات بین‌نهادی، بر ضرورت همکاری‌های دوسویه با هدف استفاده حداکثری از داشته‌ها و ظرفیت‌های موجود تأکید کرد.

وی تعریف پروژه‌های مطالعاتی، برگزاری دوره‌های آموزشی، بازدید‌های تخصصی، جذب و بکارگیری مستعدین‌برتر معرفی‌شده توسط بنیاد نخبگان استان را از زمینه‌های همکاری برشمرد.

رشتچی در ادامه انعقاد تفاهم‌نامۀ همکاری در حوزه‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و فناوری را امری مثبت در گسترش تعامل بین بنیاد نخبگان استان و آب‌و‌فاضلاب شهری استان زنجان دانست.

در بخش دیگری از این نشست، ابراهیمی؛ معاون برنامه‌ریزی شرکت آب‌وفاضلاب استان زنجان نیز گزارشی از ظرفیت‌ها و پروژه‌های در دست اقدام این سازمان ارائه داد و گفت: با توجه به وقوع بحران آب در کشور و به تبع آن در استان، حضور فعال اجتماع نخبگانی در این عرصه یک ضرورت است.

وی افزود: تزریق مطلوب داشته‌ها و قابلیت‌های نخبگان و مستعدان‌برتر بهترین راه ممکن برای عبور از بحران آب در منطقه است.

ابراهیمی تصریح کرد: امید است پس از انعقاد تفاهم‌نامه بین دو نهاد بنیاد نخبگان استان زنجان و شرکت آب‌وفاضلاب استان، ارتباطات کنونی گسترش یابد تا بتوان ایده‌ و اندیشۀ نخبگانی را در مسیر رفع مشکلات موجود بکار بست.

لازم به ذکر است، در نشست پرسش‌وپاسخ شرکت‌کنندگان به بیان درخواست‌ها، پیشنهادات و ایده‌های خود در حوزه‌های مرتبط با آب و فاضلاب پرداختند.

تاریخ انتشار : 1396/06/22
کد : 74711
تعداد بازدید: 250

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601