مستعدین‌برتر استان تهران از شرکت صاهیراد بازدید می‌کنند

برنامۀ بازدید از شرکت شرکت صنایع الکترونیک هیراد «صاهیراد» با حضور مستعدان‌برتر به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ برنامۀ بازدید از شرکت شرکت صنایع الکترونیک هیراد «صاهیراد» با حضور مستعدان‌برتر رشته‌های مهندسی IT، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و سایر رشته‌های مرتبط به همت بنیاد نخبگان استان تهران در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

اساس راه‌اندازی مرکز دانش‌بنیان صاهیراد، تحقیق و گسترش علم است تا در نهایت بر اساس دانش محققان بومی، ارائه محصولی با کیفیت، نو و صددرصد بومی عرضه کند.

از آنجا که اکثر محصولات موجود در بازارکشور در زمینۀ تولید سخت‌افزار وارداتی هستند، مدیران و کارکنان صاهیراد در جهت تولید محصولی کاملاً ملی (چه در زمینه سخت‌افزار و چه نرم‌افزار) تلاش بی‌وقفه‌ای دارند.

این شرکت دانش‌بنیان در زمینۀ تولیدکننده ‌UPSهای تخصصی، UPSهای مخصوص دوربین‌های مدار بسته، سامانۀ محافظت بامه (ضد سرقت)، طراحی و اجرای سیستم‌های الکترونیکی صنعتی و نظامی فعالیت دارد.

لازم به ذکر است، بازدید آقایان از شرکت صاهیراد، دوشنبه؛ بیستم شهریورماه و بازدید بانوان، سه‌شنبه؛ بیست‌ویکم شهریورماه انجام می‌شود.

متقاضیان تا هجدهم شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به سامانۀ بازدیدهای علمی و فرهنگی به نشانی bazdid.bmn.ir برای حضور در این برنامه ثبت‌نام کنند.

 

 

 

 

تاریخ انتشار : 1396/06/12
کد : 74656
تعداد بازدید: 1861