در زنجان/
کارگاه آموزشی «مهارت سخنرانی و ارائه مؤثر» برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی «مهارت سخنرانی و ارائه مؤثر» به همت بنیاد نخبگان استان زنجان و با همکاری جهاد دانشگاهی استان برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ برخورداری از فن‌بیان مناسب در سخنرانی‌ و ارائه یکی از ملزومات جامعۀ دانشگاهی خاصه مستعدان‌برتر است. بنا بر همین ضرورت، کارگاه آموزشی «مهارت سخنرانی و ارائه مؤثر» به همت بنیاد نخبگان استان زنجان و با همکاری جهاد دانشگاهی استان، برگزار می‌شود.

«آموزش دانش ارتباطی و آشنایی با مهارت‌های ارتباطات»، «آموزش فن‌بیان، چهره و حالت‌های کلامی، بداهه‌گویی» و «هیبت و وقار گویندگی، احاطه و تسلط بر کار» از مهمترین اهداف برگزاری این کارگاه است.

تعریف ارتباط کلامی، مهارت‌های چهارگانه ارتباط کلامی، نیروی کلمات و تأثیری که در دیگران دارند، ارتباط غیرکلامی، استفاده از زبان بدن، ایجاد تصویری ایدهآل از خود- پوشش ظاهری، هماهنگی با نیاز حاضرین جلسه، شیوه‌های انتقال اطلاعات به مخاطب، آمادگی ذهنی، اصول پاسخگویی، جذابیت رفتار مناسب و کیفیت پاسخگویی، شناخت مخاطب و درک متقابل، برقراری رفتاری دوستانه و انسانی با مخاطب و همچنین هوش عمومی و حسی بالا، سرفصل‌های این کارگاه خواهند بود.

لازم به ذکر است، کارگاه آموزشی «مهارت سخنرانی و ارائه مؤثر»؛ شانزدهم شهریورماه در زنجان برگزار می‌شود.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/06/08
کد : 74641
تعداد بازدید: 961