دوشنبه 29 دی 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در پانزدهمین دوره اجلاس سالیانه صورت می‌گیرد/
رونمایی از دستاوردهای پارک فناوری پردیس معاونت علمی

در «پانزدهمین دوره اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس»، از دستاوردهای پارک فناوری پردیس معاونت علمی رونمایی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در «پانزدهمین دوره اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس» که با حضور اعضا هیئت امنا و مدیران عامل واحدهای فناوری عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار می‌شود، همزمان با انتخاب شرکت‌های فناوری و متخصصین برتر این پارک، از دستاوردهای فناورانه واحدهای فناوری نیز رونمایی خواهد شد.

پیش‌بینی شده است علاوه بر افتتاح مراکز پژوهشی تعدادی از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی به‌صورت رسمی از مجتمع خدمات عمومی و رفاهی این پارک نیز بهره‌برداری شود.

«اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس» هرساله با هدف ارائه گزارش یکساله عملکرد پارک، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شرکت‌های عضو پارک و سازمان و اشخاص حقوقی همکار در زمینه‌های مختلف با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارک برگزار می‌شود.

رونمایی از آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت‌های عضو نیز یکی از برنامه‌های اصلی این رویداد است.در «پانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس» نیز همانند هرسال ناظر بر رونمایی از آخرین دستاوردهای برتر فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی خواهیم بود.

هفته دولت 1396 با شعار "تدبیر و امید برای تولید و اشتغال" از 2 الی 9 شهریورماه برپاست.

تاریخ انتشار : 1396/06/07
کد : 74634
تعداد بازدید: 619

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601