در راستای آشنایی جامعۀ علمی با بخش‌های صنعتی و تولیدی بزرگ کشور/
مستعدان برتر از شرکت گروه مپنا بازدید می‌کنند

معاونت فرهنگی بنیاد ملی نخبگان برنامۀ بازدید از شرکت مپنا را با هدف آشنایی جامعۀ علمی با بخش‌های صنعتی و تولیدی بزرگ کشور برگزار می‌کند.

«تدبیر و امید برای تولید و اشتغال»/ هفته دولت گرامی ‌باد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛
در راستای فراهم‌کردن زمینۀ مناسب برای آشنایی جامعۀ علمی با بخش‌های صنعتی و تولیدی بزرگ کشور و همچنین آگاهی‌یافتن از پیشرفت‌های حاصل‌شده و نیازهای موجود، بنیاد ملی نخبگان برنامۀ بازدید از شرکت مپنا را برگزار می‌کند.

مپنا؛ بنگاه اقتصادی ایرانی است که به همراه ۴۱ شرکت زیرمجموعه خود، تحت عنوان «شرکت گروه مپنا» در زمینه توسعه و ساخت نیروگاه‌های حرارتی، همچنین اجرای پروژه‌هاى نفت و گاز و حمل‌و‌نقل ریلى، به‌صورت پیمانکار اجرایی کلید در دست (EPC) و سرمایه‌گذاری خصوصی (IPP)  فعالیت می‌کند.

 گروه مپنا از آغاز تأسیس در سال ۱۳۷۱، اجرای نزدیک به یکصد اَبَرپروژه به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد یورو را در کارنامه خود ثبت کرده است. علاوه بر آن، ۶۰ محصول گوناگون و ۸۵ نوع خدمات مختلف را به مشتریان خود عرضه می‌کند. گروه مپنا با دارا بودن طیف وسیعی از متخصصین و منابع انسانی آموزش‌دیده، در گسترۀ وسیعی از خدمات مهندسی در صنعت نیرو، پیشتاز است.

ساخت و تامین قطعات یدکی، سرویس‌های تخصصی، فوق‌تخصصی و آموزش، پروژه‌های تعمیرات اساسی و فوق‌سنگین، پروژه‌های بهینه‌سازی، بهره‌برداری و نگهداری و همچنین توان‌افزائی نیروگاه‌ها، بخشی از توانمندی‌های گروه مپنا است.

همچنین این گروه در زمینۀ بهینه‌سازی، تأمین لوازم یدکی و تجهیزات، بهره‌برداری، آموزش، خدمات پس از فروش، طراحی و مهندسی و سایر حوزه‌های تخصصی صنعت نیرو نیز در بالاترین سطح آمادگی فعال است.

 لازم به ذکر است، بازدید از مپنا شنبه؛ چهارم شهریورماه برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانۀ بازدیدهای علمی و فرهنگی به نشانی bazdid.bmn.ir برای حضور در این برنامه ثبت‌نام کنند.

«تدبیر و امید برای تولید و اشتغال»/ هفته دولت گرامی ‌باد

تاریخ انتشار : 1396/06/01
کد : 74600
تعداد بازدید: 1248