با هدف آشنایی استعدادهای‌برتر با صنایع دانش‌بنیان/
برنامه بازدید تخصصی از شرکت صنعتی دارویی برکت برگزار می‌شود

بازدید تخصصی از شرکت صنعتی دارویی برکت به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‎شود.

«تدبیر و امید برای تولید و اشتغال»/ هفته دولت گرامی ‌باد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان تهران در راستای آشنایی استعدادهای‌برتر با دستاوردهای علمی و صنعتی استان و ایجاد تعامل و ارتباط با صنایع دانش‌بنیان «بازدید تخصصی از شرکت صنعتی دارویی برکت» را برگزار می‌کند.

«برکت» اولین شهرک صنعتی دارویی کشور است که در آن مجموعۀ کامل کلاستر تحقيق و توسعه اعم از آزمايشگاه پيشرفته تحقيق‌و‌توسعه و انکوباتورها و محل استقرار مؤسسات دانش‌بنيان، تا مرحلۀ توليد فراورده‌هاي هاي‌تک برنامه‌ريزي شده است.

ايجاد شهرک صنعتي دارويي و فراهم‌آوردن زمينه‌هاي احداث کارخانه‌هاي دارويي متعدد و برخوردار از سبد کالاهاي متنوع منطبق بر استانداردهاي ملي و جهاني، علاوه بر تأمين نيازهاي ملي، زمينه‌ساز ورود ايران به بازارهاي جهاني و سبب افتخار ملي است. 

از سوی دیگر، مشارکت و جلب همکاري شرکت‌هاي تخصصي خارجي در ايجاد و بهره‌برداري از شهرک تخصصي دارويي و کارخانه‌هاي فعال در آن، انتقال دانش فني و تأمين تجهيزات مورد نياز را امکان‌پذير مي‌سازد. شهرک صنعتي تخصصي دارويي علاوه بر موارد مذکور، سبب ايجاد فرصت‌هاي شغلي جهت جذب نوآوران، متخصصان و استعدادهاي‌برتر داخلي و خارجي می‌شود.

لازم به ذکر است، بازدید از شهرک صنعتی دارویی برکت، دوشنبه؛ سیزدهم شهریورماه با حضور مستعدان‌برتر خانم رشته‌های داروسازی، پزشکی و سایر رشته‌های مرتبط برگزار می‌شود.

 متقاضیان می‌توانند تا یازدهم شهریورماه با مراجعه به سامانۀ
بازدیدهای علمی و فرهنگی بنیاد ملی نخبگان به نشانی bazdid.bmn.ir برای حضور در این برنامه ثبت‌نام کنند.

«تدبیر و امید برای تولید و اشتغال»/ هفته دولت گرامی ‌باد

تاریخ انتشار : 1396/06/01
کد : 74599
تعداد بازدید: 916