در مشهد/
رویداد کارآفرینی سوغات سلامت معنوی برگزار می‌شود

رویداد ایدهپروری و کارآفرینی سوغات سلامت معنوی مشهد مقدس به همت بنیاد نخبگان خراسان‌رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ با توجه به ظرفیت بالای شهر مقدس مشهد در پذیرش میلیونی زائران بارگاه حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا علیه‌السلام، اولین رویداد ایدهپروری و کارآفرینی سوغات سلامت معنوی به همت بنیاد نخبگان خراسان‌رضوی برگزار می‌شود.

این رویداد با هدف راه‌اندازی کسب‌وکار تازه با استفاده از ایده‌های نو و ابداعی اجتماع نخبگانی و جامعه دانشگاهی، در حوزه‌های صنایع و مواد غذایی، صنایع دستی و فرهنگی و بسته‌بندی با رویکرد معرفی بسته‌های جدید سوغات سلامت معنوی مشهد مقدس، برگزار می‌شود.

ایده‌های ارسالی باید در زمینه‌های مختلف از جمله محصولات IT، طراحی‌های جدید و بسته‌بندی، محصولات فرهنگی و هنری، روانشناسی، دینی، تغذیه و محصولات و اختراعات مدرن باشند. پس از داوری اولیه، آثار برگزیده در قالب گروه، 2 تا 5 نفره وارد رقابت سه‌روزه این رویداد می‌شوند.

مواد غذایی سالم و خوراکی‌های متبرک، داروهای سنتی و فرآورده‌های دارویی، زیورآلات و سنگ‌های زینتی و درمانی، محصولات مذهبی، قرآنی و فرهنگی، محصولات تزئینی، هنری، صنایع‌دستی و زیورآلات، طراحی پوشاک برای سنین مختلف و بسته‌بندی و تبلیغات با رعایت دو اصل «انتقال حسی و مفهوم سلامت معنوی» و «نشانه‌هایی از مشهدالرضاعلیه‌السلام» از مهمترین محورهای آثار ارسالی به این رویداد است.

لازم به ذکر است، رویداد ایدهپروری و کارآفرینی سوغات سلامت معنوی مشهد مقدس 31 مردادماه آغاز می‌شود و تا سوم شهریورماه ادامه دارد.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/05/30
کد : 74579
تعداد بازدید: 976