گردهمایی فعالان چاپ سه‌بعدی برگزار می‌شود

گردهمایی فعالان ساخت افزایشی ایران عنوان همایشی است که به زودی توسط ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی برگزار می‌شود تا با حضور شركتهاي فعال، اساتید و متخصصان این حوزه این فناوری کلیدی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ گردهمایی فعالان ساخت افزایشی ایران (چاپ سه بعدی) توسط ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی با حضور اساتید، متخصصان، شرکت ها و سازمان های مرتبط برگزار می شود. 

معرفی سند و برنامه ده ساله ملی ساخت افزایشی ایران یکی از برنامه هایی است که در این گردهمایی رخ می دهد تا فعالان این عرصه با این سند ملی آشنا شده ضمن اینکه آشنایی با دوره های توانمندسازی و آموزشی ساخت افزایشی، معرفی دومین رویداد ساخت افزایشی ایران و معرفی و برگزاری گفتمان فناوری ساخت افزایشی نیز از دیگر برنامه های این گردهمایی است.

گردهمایی فعالان ساخت افزایشی ایران 22 شهریور ماه سال جاری در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می شود.

فناوری چاپ سه بعدی جزء فناوری های جدید و انقلابي  محسوب می شود که با برنامه ريزی صحيح می توان جايگاه مناسبی برای كشور را در اين زمينه ايجاد کرد در این راستا ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی برنامه های مختلفی دارد که تدوین نقشه راه ملی صنعت ساخت افزایشی و برگزاری این گردهمایی از این اقدامات است.

تاریخ انتشار : 1396/05/29
کد : 74574
تعداد بازدید: 787