رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان:
«هم‌نت» استارت‌آپی برای رونق بازار محصولات روستایی است

حق‌جوی جوانمرد گفت: هم‌نت به عنوان یک اقدام استارت‌آپی برای فروش محصولات روستایی با حمایت بنیاد نخبگان شکل گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نهمین جلسۀ نشست شورای علمی بنیاد نخبگان استان اصفهان با حضور استاندار و رئیس بنیاد نخبگان استان در محل استانداری اصفهان برگزار شد.

در این نشست، شقایق حق‌جوی جوانمرد؛ رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان گزارشی از برنامه‌های کارآفرینی هم‌نت ارائه داد و گفت: مهمترین مشکلات توسعۀ روستا در حوزۀ کسب‌وکار، بحث فروش است. روستاییان تولیدکننده‌های خوبی هستند که نمی‌توانند محصول خود را به فروش مناسب برسانند؛ براساس همین ضرورت، هم‌نت به عنوان یک اقدام استارت‌آپی برای فروش محصولات روستایی با حمایت بنیاد نخبگان شکل طراحی و اجرا شد.

وی افزود: خوشبختانه استانداری در همۀ زمینه‌ها تعامل بسیار خوبی با بنیاد نخبگان استان دارد که همین موضوع سبب شده بسیاری از برنامه‌های طراحی‌شده به‌بهترین شکل اجرایی شود.

حق‌جوی جوانمرد در پایان با اشاره به برنامه‌ریزی جهت مشارکت فعال بنیاد نخبگان استان اصفهان در تشکیل شبکه‌های علم و فناوری از مقطع دانش‌آموزی تا دانشمندان با چشم‌انداز جهان اسلام، یادآور شد: یکی از برنامه‌های آتی بنیاد نخبگان استان ایجاد و گسترش تعامل با بنیاد علم‌و‌فناوری مصطفی(ص) به عنوان یک ظرفیت بالا در حوزۀ نخبگانی است.

لازم به ذکر است، در این جلسه ضمن ارائه گزارشی درباره چگونگی برخورداری استعدادهای‌برتر استان از جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان، روند تشکیل کارگروه‌های تخصصی بنیاد نخبگان استان مبتنی بر نیازهای نوآورانه و حل مسائل دستگاه‌های اجرایی بر اساس تقاضای سازمان‌ها، مورد بررسی و تأکید قرار گرفت.

تاریخ انتشار : 1396/05/21
کد : 74525
تعداد بازدید: 1247