ویژه دختران/
مستعدان برتر تهرانی از شرکت صبا ایده بازدید می‌کنند

برنامۀ بازدید از شرکت صبا ایده به همت بنیاد نخبگان استان تهران اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به همت بنیاد نخبگان استان تهران، مستعدان‌برتر دختر رشته‌های تحصیلی مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، ارتباطات، هنر و علوم‌اجتماعی، هجدهم مردادماه از شرکت صبا ایده بازدید می‌کنند.

صبا ایده، شرکتی فعال در حوزۀ فناوری‌های اینترنتی که تعدادی از پرترافیک‌ترین وب‌سایت‌های ایرانی از جمله آپارات، کلوب، میهن‌بلاگ، لنزور و فیلیمو را خلق کرده است. همچنین صباایده به عنوان مالک آژانس تبلیغاتی صباویژن، در زمینۀ تبلیغات اینترنتی و خدمات بازاریابی دیجیتال نیز حضور پررنگی دارد.

این مجموعه با رویکرد ارائه بسترهای مناسب به‌منظور انتشار محتوا، دانش، افکار و عقاید مخاطبین فارسی زبان اینترنت، در سال 1383 فعالیت خود را با عرضۀ شبکه اجتماعی کلوب با هدف گسترش ارتباطات اجتماعی-اینترنتی، آغاز کرد.

در ادامه، توسعۀ سرویس میهن بلاگ در راستای انتشار محتوای متنی، سرویس آپارات به عنوان بستری مناسب جهت انتشار محتوای ویدئویی و سرویس لنزور برای به اشتراک‌گذاری عکس نیز در اختیار کاربران قرار گرفت. در ادامه تازه‌ترین محصول صبا ایده نیز، فیلیمو، با رویکرد نشر فیلم، سریال و تئاتر به بازار عرضه شد.

لازم به ذکر است، مستعدان‌برتر برای حضور در این بازدید می‌توانند با مراجعه به سامانۀ بازدیدهای علمی و فرهنگی به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir  ثبت‌نام کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/05/15
کد : 74484
تعداد بازدید: 1116