هشتمین دوره/
مدرسه تابستانی بین‌المللی پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود

هشتمین مدرسه تابستانی بین‌المللی پژوهشگاه رویان ۳۱ تیر ماه تا ۵ مرداد ماه سال جاری در پژوهشگاه رویان توسط مدرسین ملی و بین المللی برگزار می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سرفصل مواد آموزشی دوره شامل Immuno-Oncology و Translational Cancer Research است و دانشجویان رشته‌های پزشکی و زیست‌شناسی با حضور در این مدرسه با مطالب پایه‌ای تا تکنیک‌های جدید تشخیصی و درمانی سرطان آشنا می‎‌شوند.

شش استاد برجسته شامل یک استاد خارجی، ۴ استاد ایرانی مقیم خارج از کشور و یک استاد داخلی، اطلاعات مهم و پایه‌ای و آخرین یافته‌های حوزه سرطان را در هشتمین مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان به دانشجویان شرکت کننده ارائه می‌کنند.

علاقه مندان تا ۲۵ تیرماه سال جاری برای ثبت نام فرصت دارند. هزینه ثبت نام برای فارغ التحصیلان و اعضاء هیئت علمی ۳۰۰ هزار تومان و دانشجویان ۲۷۰ هزار تومان است.

یکی از اهداف مهم محققین پژوهشگاه رویان، آموزش و آشنا کردن دانشجویان با فناوری‌های جدید است. به این منظور در سال ۱۳۸۹ اولین مدرسه تابستانی بین المللی در پژوهشگاه رویان با هدف آموزش زیست‌شناسی تکوین و سلول‌های بنیادی برگزار شد.

تاکنون بیش از 300 دانشجوی علاقه‌مند در 7 دوره گذشته این مدرسه شرکت کرده و در حضور اساتید مجرب با تکنیک‌های آزمایشگاهی مختلف آشنا شده اند.

در این راستا، هشتمین دوره مدرسه تابستانی به مدت شش روز برگزار خواهد شد که پیش بینی می‌شود ۳۵۰ نفر از دانشجویان رشته‌های مختلف علوم زیستی و پزشکی در این رویداد حضور داشته باشند.

هشتمین مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان با حمایت معنوی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۳۱ تیر ماه تا ۵ مرداد ماه سال جاری در پژوهشگاه رویان توسط مدرسین ملی و بین المللی برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1396/05/04
کد : 74428
تعداد بازدید: 1510