جمعه 9 اسفند 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

پارک فناوری پردیس معاونت علمی از شرکت‌های حوزه برق حمایت می‌کند

با توجه به فراخوان اولویت‌های تحقیقاتی مصوب سال ۱۳۹۶صنعت برق پارک فناوری پردیس معاونت علمی از شرکت‌های عضو این پارک حمایت‌های ویژه‌ای صورت می‌دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مرکز تحقیقات صنعت برق با هدف حمایت، راهبری موسسات، مراکز علمی و پژوهشی و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به منظور انجام تحقیقات و پژوهش‌های کاربردی در صنعت برق، اولویت‌های پژوهشی را تدوین کرده‌است. 

این صنعت با شناسائی پتانسیل‌ها در شرکت‌های موفق داخلی درجهت بهبود فرایندهای پژوهش و تحقیقاتی و استفاده از حداکثر توان داخل به منظور به کارگیری نتایج پروژه‌های تحقیقاتی‌کاربردی در شرکت‌های زیر مجموعه خود اقدام به تهیه اولویت‌های تحقیقاتی سال ۱۳۹۶ کرده است. 

در این راستا، پارک فناوری پردیس معاونت علمی بر اساس ماموریت خود، با هدف حمایت از تحقیق توسعه و ایجاد بازار برای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور اقدام به اطلاع‌رسانی از ظرفیت ایجاد شده و همچنین همراهی شرکت‌ها در مذاکره و انعقاد قرارداد با شرکت‌های زیرمجموعه صنعت برق کرده است. 

محورهای این پروژه‌ها انتقال و فوق توزیع؛ انرژی‌های نو و تجدید پذیر؛ تولید؛ عمومی و نیز مطالعات کلان انرژی، اقتصادی و مدیریتی است. 

شرکت‌های متقاضی می‌توانند با مراجعه به سامانه تحقیقات برق به آدرس http: //satab. tavanir. org. ir، از عنواین کامل پروژه‌ها اطلاع پیدا کرده و آن‌دسته از پروژه‌هایی را که توانایی اجرا را داشته انتخاب و پس از دریافت فرم ۱۳ صفحه‌ای، برای هر پروژه فرم را تکمیل و به شرکت برق منطقه‌ای مخاطب جهت بررسی ارسال کنند. 


حمایت‌های پارک فناوری پردیس معاونت علمی

امکان انعقاد قرارداد پژوهشی، فروش محصولات خارج از تشریفات مناقصات براساس مصوبه هیأت محترم وزیران ششم آبان 1386 با موضوع «ترک تشریفات مناقصه در ارجاع کارهای پژوهشی و تحقیقاتی به دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و...» امکان ارائه تسهیلات مالی به منظور تحقیق و توسعه و حل مساله‌های فنی پروژه‌های تحقیقاتی بر اساس آیین‌نامه حمایتی پارک فناوری پردیس شمل موارد زیر می‌شود. 

حمایت از انجام قراردادهای تحقیقاتی شرکت‌های عضو پارک با اشخاص حقیقی و حقوقی؛ حمایت از هم‌افزایی بین شرکت‌های عضو پارک؛ حمایت انجام پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی به‌ منظور رفع نیازهای تخصصی؛ حمایت از کارآموزی دانشجویان در واحدهای دانش‌محور و واحدهای فناور. 

شرکت‌های متقاضی می‌توانند جهت استفاده از ظرفیت انعقاد قرارداد خارج از تشریفات مناقصه و یا آیین‌نامه حمایتی، پس از انتخاب پروژه، فرم ۱۳ صفحه‌ای مربوطه را تکمیل و به آدرس service@techpark. irجهت بررسی ارسال کنند. 

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام هماهنگی‌های لازم با مرکزتجاری‌سازی پارک فناوری معاونت علمی معاونت علمی به شماره تماس ۰۲۱۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۴۳۳۹ (علی‌پور) ارتباط حاصل کنند.

تاریخ انتشار : 1396/05/02
کد : 74410
تعداد بازدید: 751

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601