یکشنبه 29 اردیبهشت 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

برگزاری نشست شورای علمی بنیاد استان قم با محوریت برنامه‌های سال 96

نشست شواری علمی بنیاد نخبگان استان قم با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار و رییس بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جلسۀ شواری علمی بنیاد نخبگان استان قم با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رییس بنیاد نخبگان استان، رییس پارک علم‌وفناوری و رییس دانشگاه قم با محور بررسی برنامه‌های سال 96 و بحث و ارایه پیشنهادات لازم برگزار شد.

در این نشست، محمد محمد‌رضایی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان قم گفت: در آخرین جلسه شورای علمی در سال گذشته، 10 برنامۀ اصلی با محوریت نظارتی، اجرایی و فرهنگی توسط شورا تصویب و برای تایید به بنیاد ملی ارسال شد.

وی افزود: برنامه‌های ارسالی با مقداری تغییر براساس سیاست‌های کنونی، با 16 سرفصل نظارتی، اجرایی، و فرهنگی و با حدود 25 زیرفصل تایید و به بنیاد نخبگان استان قم ابلاغ شده و جدول زمانی مناسب برای اجرا با پراکندگی در طول سال و با تنوع همکاری با سایر دستگاه‌ها پیش‌بینی شده است.

لازم به ذکر است، برنامه‌های مصوب بنیاد نخبگان استان قم برای سال 96 شامل برگزاری اردو های جهادی، کارگاه توانمندی و مشاوره‌ای و آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان، بازدی از مراکز علمی و تحقیقاتی، اعطای تسهیلات به دانشجویان‌ و دانش‌آموختگان برتر، برگزاری جشنواره رویش کوهرنگ و هفته پژوهش، نظارت بر برنامۀ شهاب و همچنین تکریم و الگوسازی از نخبگان و سرآمدان است.

 

تاریخ انتشار : 1396/04/27
کد : 74373
تعداد بازدید: 447

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601