با محوریت «کاربردهای پلاسمای سرد در‎ ‎صنایع»/
دوره آموزشی‌صنعتی ویژه مدرسین فناوری‌ نانو برگزار می‌شود

دوره آموزشی‌صنعتی«کاربردهای پلاسمای سرد در‎ ‎صنایع» ویژه مدرسین فناوری‌ نانو برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مجموعه دوره‌های آموزشی صنعتی فناوری نانو، با موضوع توانمندی‌ها و کاربردهای پلاسمای سرد در‎ ‎صنایع و با هدف ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو و افزایش سطح کیفی و محتوایی سمینارهای ‏ترویج فناوری نانو در صنایع، از اواخر مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.‏

ستاد  توسعه فناوری نانو معاونت علمی در نظر دارد به منظور افزایش سطح کیفی و محتوایی در سمینارهای آشنایی صنایع با پلاسما و کاربردهای آن و ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو، دوره‌های آموزشی صنعتی فناوری نانو را این‌بار با موضوع توانمندی‌ها و کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در‎ ‎صنایع مختلف، از 24 مردادماه سال جاری برگزار نماید.

معرفی مفهوم و ویژگی‌های پلاسمای سرد با نگرش صنعت مخاطب، توضیح کاربردهای توسعه یافته تجاری و صنعتی، بیان زمینه‌های کاربردی در دست اقدام، پژوهش و توسعه، معرفی شرکت های تولیدکننده در کشور با نگاه به زیرساخت بومی، مشتریان، کاربران و بهره‌برداران از جمله موضوعات و محورهای مدنظر در این دوره‌هاست.

هر یک از موضوعات فوق، در دو بخش صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود. در بخش صبح، جلسات به دو صورت مجازی و حضوری به طور همزمان اجرا خواهد شد و بخش بعداز ظهر صرفاً برای شرکت کنندگان حضوری ادامه خواهد یافت.

از کلیه دارندگان گواهی معتبر تدریس فناوری نانو که در آینده قصد برگزاری سمینارهای ترویج صنعتی در موضوعات مرتبط با پلاسما را دارند، دعوت می‌شود تا به صورت رایگان، در این دوره‌ها ثبت‌نام و شرکت کنند. ثبت نام در تمامی دوره‌ها برای علاقمندان بلامانع بوده و با توجه به ظرفیت دوره، اولویت با مدرسینی است که زودتر ثبت‌ نام کنند.

آن دسته از مدرسانی که در این دوره ها حضور یابند (اعم از شرکت در دوره بصورت مجازی و یا حضوری)، ضمن دریافت گواهی پایان دوره، مجوز برگزاری سمینارهای ترویج صنعتی در صنایع با موضوع پلاسما را خواهند داشت. شرکت کنندگان حضوری، گواهی شرکت در کارگاه را نیز دریافت خواهند کرد.

تاریخ انتشار : 1396/04/27
کد : 74372
تعداد بازدید: 1166