دوشنبه 11 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئیس بنیاد نخبگان استان فارس خبر داد:
تزریق بخشی از سرمایۀ خیّران استان فارس به مجمع خیّران

شریف گفت: جمعی از خیّران استان فارس، بخشی از سرمایۀ خود را در راستای اهداف بنیاد ملی نخبگان و برای حمایت از نخبگان و مستعدان برتر به مجمع خیّران استان فارس اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس،ضمن تشکر از همۀ خیّران که در زمینۀ کمک به پرورش استعداد‌های‌برتر استان خاصه افرادی که امکانات بسیار محدودی برای شکوفایی استعداد‌های خود در اختیار دارند، گفت: جمعی از خیّران استان فارس، بخشی از سرمایۀ خود را برای حمایت از نخبگان و مستعدان برتر به مجمع خیّران استان فارس اختصاص داده‎اند.

وی افزود: مجمع خیّران استان فارس با هدف جذب کمک‌های خیّران و هدایت این منابع به سمت توانمندسازی استعداد‌های‌برتر و کمک به اثرگذاری این افراد در جامعه ایجاد شده و امید است بتواند کاستی‌های موجود در این زمینه را در حد توان خود، جبران کند.

شریف با اشاره به فعالیت‌های بنیاد نخبگان استان فارس در جهت تمرکززدایی از مرکز استان، به سفرهای انجام‌شده به مناطق مختلف استان اشاره کرد و افزود:  در سفر به شهرستان‌های استان، دانش‌آموزان بسیار مستعدی شناسایی شدند که به علت محرومیت نمی‌توانستند استعدادهای خود را شکوفا کنند؛ به همین دلیل این بخش نیازمند حضور فعال و جدی خیّران استان است.

رئیس بنیاد نخبگان استان فارس در پایان خاطرنشان کرد: اعطاء جایزه به نام بزرگان و فرهیختگان، اعطا بورس‌های تحصیلی مختلف به مستعدان، اعطا وام‌های قرض‌الحسنه، حمایت از مستعدان ایده‌پرداز در زمینه اجرا و تجاری‌سازی ایده‌ها و اختراعات، حمایت از مؤسسات و مجموعه‌های حامی مستعدان و نخبگان و حمایت از ایجاد زیرساخت‌های لازم برای پیشرفت مستعدان و نخبگان از مهمترین فعالیت‌های مجمع خیّران فارس است.

 

تاریخ انتشار : 1396/04/27
کد : 74371
تعداد بازدید: 625

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601