با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان/
دومین نشست بهره‌برداران فناوری‌های داخلی حوزه راه و ساختمان برگزار می‌شود

مرکز فن بازار ملی ایران «دومین نشست بهره برداری از فناوری‌های داخلی حوزه راه و ساختمان» را با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی در پارک فناوری پردیس این معاونت برگزار می‌کند.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اجرای طرح «بازاریابی سبد تخصصی محصولات فناورانه حوزه راه و ساختمان» توسط مرکز فن بازار ملی ایران، «دومین نشست تخصصی بهره برداری از فناوریهای داخلی صنعت راه و ساختمان» ۲۸ تیرماه ۹۶، با حضور حدود ۵۰ شرکت فعال در صنعت راه و ساختمان با بیش از ۱۰۰ محصول و فناوری از سراسر کشور در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار خواهد شد. 

در این نشست یک روزه محصولات و فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان به مشتریان بالقوه این حوزه اعم از مدیران و تصمیم‌گیران نهادهای عمومی، دولتی و خصوصی، هولدینگ‌های عمرانی، پیمانکاران و مشاوران عرضه حضور خواهد شد. 

این رویداد شامل ۲ بخش عمومی به منظور ارائه محصولات شرکتهای منتخب در قالب نمایشگاه و بخش اختصاصی است که در بخش اختصاصی جلسات مذاکره اختصاصی (B۲B) بین عرضه‌کنندگان و خریداران این محصولات برگزار می‌شود. همچنین رونمایی از نخستین کتاب تخصصی محصولات راه و ساختمان نیز از دیگر بخش‌های این رویداد خواهد شد. 

این رویداد فناورانه برای دومین بار برگزار می‌‏شود و اولین رویداد در بهمن سال ۹۴ با حضور هولدینگهای ساختمانی و شرکتهای سرمایه گذاری زیرمجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و ۳۰ شرکت دانش‌بنیان با ۴۵ محصول و فناوری در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد. 

مرکز فن بازار ملی ایران نشست بهره برداران فناوری‌های داخلی حوزه راه و ساختمان را با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی ۲۸ تیرماه ۹۶ در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار می‌کند.

تاریخ انتشار : 1396/04/27
کد : 74367
تعداد بازدید: 989