یکشنبه 29 بهمن 1396

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

ثبت نام در رونمایی از محصولات فناورانه برتر تنها تا فردا فرصت دارد

ثبت نام در رونمایی از محصولات فناورانه برتر شرکت عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی، به عنوان آخرین فرصت تا 27 تیرماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ «اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس» هر ساله با هدف ارائه گزارش یكساله عملكرد پارك، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شركت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شركت‌های عضو پارك و سازمان و اشخاص حقوقی همكار در زمینه‌های مختلف با حضور مدیران ارشد شركت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارك برگزار می‌شود. رونمایی از آخرین دستاورهای فناورانه شركت های عضو نیز یكی از برنامه‌های اصلی این رویداد است.

در شهریورماه سال جاری و در «پانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس» نیز همانند هر سال ناظر بر رونمایی از آخرین دستاوردهای برتر فناورانه شركت‌های عضو پارك فناوری پردیس معاونت علمی خواهیم بود. بر این اساس و طبق روندهای پیش‌بینی شده برای ارزیابی محصولات، طی این فراخوان از شركت‌های متقاضی كه دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه‌های مختلف فناوری داشته‌اند دعوت می‌شود تا در فرایند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه پارك مشاركت کنند.

شاخص‌های موثر در انتخاب محصولات برترعدم معرفی محصول و یا نوع ارتقاء یافته آن در دوره‌های قبلی رونمایی اجلاس خانواده پارك و یا در جشنواره‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی كشور؛ كامل بودن فرایند تجاری‌سازی طی شده و وجود سابقه فروش حداكثر 2 سال متناسب با ظرفیت بازار محصول؛ دارا بودن مجوز و تأییدیه فنی از مراجع ذی‌صلاح؛ تأثیرگذاری بر رفع نیازهای حیاتی و استراتژیك كشور و كاهش یا قطع وابستگی به كشورهای خارجی؛ انجام فرایندهای لازم به‌منظور اخذ مالكیت‌های معنوی لازم مرتبط با محصول و همچنین وجود محصول در فهرست كالاها و خدمات دانش‌بنیان و یا دارا بودن ظرفیت حضور در این فهرست هستند.

تذكر مهم: اخذ مجوز رونمایی برای محصولاتی كه جنبه محرمانگی داشته و به‌منظور رونمایی نیازمند اخذ مجوز و تأییدیه از نهاد یا اشخاص خاصی می‌باشد، بر عهده شركت متقاضی است.

مزایای رونمایی  این است که شركت‌هایی كه محصولاتشان در این دوره از اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس معاونت علمی رونمایی می‌شود، علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی، می‌توانند از مزایی برخوردار شوند.

این مزایا شامل بهره‌مندی از لیزینگ محصول رونمایی شده تا سقف 2 میلیارد رالو؛  تسهیل فرآیند جذب سرمایه جهت توسعه محصول رونمایی شده؛ قرار گرفتن در بخش ویژه‌های سامانه فن‌بازار به مدت یك‌ماه؛ پوشش خبری و تبلیغاتی از طریق ساخت مستند، انجام مصاحبه و هماهنگی پخش در رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری، هماهنگی درج تبلیغات در نشریات تخصصی و معرفی جهت حضور در برنامه‌های تخصصی صدا وسیما است.

متقاضیان می‌توانند جهت حضور در فرآیند ارزیابی انتخاب محصولات برتر فناورانه شركت‌های عضو پارك فناوری پردیس معاونت علمی ، فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تكمیل به همراه مستندات لازم، به نشانی UTP@techpark.ir ارسال کنند.

مهلت ثبت نام و ارسال فرم حداكثر تا تا 27 تیرماه تمدید شده است.

تاریخ انتشار : 1396/04/26
کد : 74363
تعداد بازدید: 130

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601