چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در دانشگاه شریف/
کارگاه‌های پیشرفته «خلق ثروت از ایده تا محصول» برگزار می‌شود

مجموعه کارگاه‌های پیشرفته «خلق ثروت: از ایده تا محصول» ویژه اعضای طرح هسته‌های نخبگانی (شهید احمدی‌روشن) به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان تهران با هدف رشد و توانمندسازی مستعدان‌برترِ حاضر در طرح هسته‌های نخبگانی (طرح شهید احمدی‌روشن)، مجموعه کارگاه‌های پیشرفته با موضوعات کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکارهای دانش‌بنیانِ نوپا را برگزار می‌کند.

این کارگاه‌ها شامل درس، تست، گفت‌وگو، فیلم، بازی و کارگروهی است و علاوه بر آموزش مباحث علمی مرتبط با موضوعات کارگاه، شرکت‌کنندگان با مجموع‌هایی از ابزارها و تکنیک های فردی و گروهی برای استفاده کاربردی در مسائل آموزش داده‌شده آشنا می شوند.

مجموعه کارگاه‌های پیشرفته مطابق با نیازهای واقعی مستعدان‌برتر است که باتوجه به پیوستگی کارگاه‌ها، حضور در آنها توصیه می‌شود.

کارگاه اول با عنوان نخبگان مدیریت‌ناپذیر و کارتیمی، سه‌شنبه و چهارشنبه؛ 26 و 27 تیرماه، با سرفصل‌های مدیریت بر مدیریت‌ناپذیر و کارتیمی نخبگان، تعریف و اهمیت گروه و تیم، تست عملی فردی: غلبه مغزی و کاربرد آن در تعاملات گروهی و تیمی، تفکرتیمی و رهبری هم‌اف زایی، مراحل کار تیمی و حل تعارضات و بحران‌ها، تقسیم وظایف بر مبنای تست بلبین، کار عملی فردی: انجام تست بلبین و شناخت نقش هریک از اعضا، تعارضات در تیمها و سبک های مدیریت آنها، کار عملی گروهی: مدیریت تعارض در مراحل نخستین کارآفرینی، معرفی فیلم 12 مرد خشمگین و کاربرد آن در کار تیمی+ معرفی فیلمها و مطالب تکمیلی و همچنین جلسۀ پرسش و پاسخ برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، کارگاه دوم با عنوان «مدل‌های خلق ثروت از ایده، اختراع و محصول» نیز برگزار خواهد شد که تاریخ آن متعاقباً اعلام می‌شود.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/04/25
کد : 74356
تعداد بازدید: 331

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601