پنج شنبه 1 فروردین 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در کرمانشاه صورت گرفت/
برپایی کارگاه «مهارت سخنرانی و ارائه مؤثر»

کارگاه «مهارت سخنرانی و ارائه مؤثر» با حضور جمعی از سرآمدان، اساتید دانشگاهی، استعدادهای‌برتر و مخترعان برگزیده در کرمانشاه برتر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای مهارت‌آموزی و توان‌افزایی مستعدان‌برتر و با هدف افزایش توان و ارتقاء حس‌اعتمادبه‌نفس مستعدان‌برتر، کارگاه «مهارت سخنرانی و ارائه مؤثر» به همت بنیاد نخبگان استان کرمانشاه و با حضور جمعی از سرآمدان، اساتید دانشگاهی، استعدادهای‌برتر و مخترعان برگزیده در کرمانشاه برتر برگزار شد.

در این کارگاه، نبی بستان؛ عضو هیئت‌علمی گروه روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و مدرس این کارگاه، مباحث کاربردی پیرامون فن بیان، اصول سخنرانی، هنر گفت‌وگو و اخلاق بیان کرد و در ادامه مباحث مذکور با استفاده از شیوه‌های نوین و جذاب، به‌صورت عملی و با مشارکت مستعدان‌برتر ارائه شد.

در پایان، بهنام وحدانی؛ عضو هیئت‌علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه آزاد قزوین نیز به تبیین اصول نگارش مقاله و پتنت، انواع مقالات، انتخاب مجلۀ مناسب، جستجوی علمی، پایگاه اطلاعات داده‌ها، نوشتن مقاله، ارسال مقاله، داوری مقاله و اخلاق در پژوهش پرداخت.

تاریخ انتشار : 1396/04/20
کد : 74323
تعداد بازدید: 456

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601