شنبه 27 دی 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

عضو کمیسیون انرژی مجلس‌شورای‌اسلامی:
اقدامات انجام‌شده در حوزه گفتمان‎سازی دانش‌بنیان درخور توجه است

میرزایی ضمن تمجید از اقدامات انجام‌شده در حوزه گفتمان‎سازی اقتصاد دانش‌بنیان، گفت: زیرساخت‌های لازم برای فعالیت‌های نخبگانی باید بیش از گذشته فراهم شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جلال میرزایی؛ عضو کمیسیون انرژی و نمایندۀ مردم شهر ایلام در مجلس‌شورای‌اسلامی در نشستی با رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام با مثبت ارزیابی‌کردن اقدامات انجام‌شده در بنیاد ملی نخبگان، بر اهمیت و نقش اجتماع‌نخبگانی در توسعۀ همه‌جانبه استان ایلام تأکید کرد.

وی ضمن تمجید از اقدامات انجام‌شده در راستای نهادینه‌شدن گفتمان اقتصاد دانش‌بنیان و تلاش­های معاون علمی‌وفناوری رئیس‌جمهور در این حوزه، یکی از راه‌های برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور را توجه به حوزه دانش‌بنیان دانست و گفت: زیرساخت‌های لازم برای فعالیت‌های نخبگانی باید بیش از گذشته فراهم شود.

میرزایی، نخبگان و سرآمدان بومی را مهمترین سرمایه‌های انسانی کشور نامید و ابراز امیدواری کرد مجلس شورای اسلامی برنامه های حمایتی جامع‌تری برای حمایت از این افراد در دستورکار خود قرار دهد.

در بخش دیگری از این نشست، رضا خانی؛ رئیس بنیاد نخبگان ایلام به تشریح برنامه ­ها و فعالیت­های انجام‌شده پرداخت و گزارشی از نقش این بنیاد در تدوین نقشۀ راه توسعۀ استان ارائه کرد.

 

تاریخ انتشار : 1396/04/12
کد : 74260
تعداد بازدید: 973

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601