با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی/
فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی برگزار می‌شود

فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت مرکز فن بازار ملی ایران واقع در پارک فناوری پردیس این معاونت مهرماه 96برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مرکز فن بازار ملی ایران فراخوان دریافت طرح ها و اختراعات فستیوال نوآوری های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی را با شعار بستری برای تجاری سازی فرصتی برای سرمایه گذاری اعلام کرد.

مركز فن‌بازار ملي‌ايران واقع در پارك فناوري پرديس معاونت علمی با همكاري شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري پس از برگزاري پنج فستيوال در صنعت لوازم خانگي، تجهیزات پزشکی، صنعت موادغذایی ،صنعت پلاستیک وپلیمر و تجهیزات پزشکی (تخصصی)بصورت خصوصی كه به ترتیب در دي‌ماه 94 ، شهریور، دی و اسفند ماه 95 و خردادماه 96 با استقبال گسترده صنعتگران و تولیدکنندگان برگزار شد در نظر دارد اولین فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه نوآوري‌هاي صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی برگزار کند.

محورهای این رویداد را ابزارهای تمرینی و کمک تمرینی رشته های ورزشی،  بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزشی، تجهیزات آزمایشگاهی علوم ورزشی، تجهیزات توانبخشی ورزشی، شبیه ساز مدل های حرکتی ورزشی و مهندسی پزشکی را شامل می شود.

 اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو فراهم می‌شود.

در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در قالب ارائه تسهیلات وجود خواهد داشت.
 تسهیلات تکمیل مستندات نوآوری‌ها برای ارائه به سرمایه گذاران (ارزیابی فنی اختراع و تهیه BP خلاصه)؛ تسهیلات خرید/ سرمایه گذاری در نوآوری‌ها برای سرمایه گذاران و صنعتگران: تسهیلات به میزان 60% قیمت معامله (اعم از خرید قطعی اختراع، لیسانس و یا سرمایه گذاری مشترک) و تا سقف 5 میلیارد ریال به صورت تسهیلات قرض الحسنه از جمله این حمایت ها هستند.

مخترعان و نوآوران حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، مقتضی است فرم ثبت نام را تکمیل و به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع و شناسنامه و کارت ملی حداکثر تا 27  مرداد ماه سال جاری به آدرس پست الکترونیک festival@techmart.ir ارسال کنند.

فستیوال نوآوری های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت  علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت مرکز فن بازار ملی ایران واقع در پرک فناوری پردیس این معاونت مهرماه 96برگزار می شود.

تاریخ انتشار : 1396/04/10
کد : 74245
تعداد بازدید: 1634