شنبه 14 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

بازدید مستعدان‌برتر آذربایجان‌غربی از شرکت «نیمه ‌هادی اورمیه»

برنامه بازدید تخصصی از شرکت دانش‌بنیان «نیمه ‌هادی اورمیه» به‌همت بنیاد نخبگان استان آذربایجان‌غربی و با حضور اجتماع نخبگانی استان اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در آغاز بازدید، شرکت‌کنندگان با رئیس مجموعه، متخصصان و کارشناسان فعال آشنا شده و از دستاوردهای شرکت نیمه هادی اورمیه بازدید به عمل آمد.

شرکت‌کنندگان در این بازدید سه ساعته با توانمندی‌های علمی و فناوری این مجموعه و نیز سازوکارهای تجاری‌سازی آشنا شده و در نهایت زمینه لازم برای همکاری این شرکت با متخصصان و محققان بومی فراهم شد.

در بخش پایانی این بازدید، خیرالله حدیدی؛ رئیس شرکت نیمه هادی اورمیه و رئیس دانشگاه ارومیه به پرسش‌های اساتید و دانشجویان شرکت‌کننده در بازدید پاسخ داد و باور و اعتماد به توانایی‌ها و قابلیت‌های فردی را یکی از ملزومات نیل به اهداف بزرگ دانست و لزوم نوآوری در ایده و تولید تأکید کرد.

لازم به ذکر است، شرکت تحقیقاتی نیمه هادی ارومیه شرکتی دانش‌بنیان در حوزه فناوری برق و الکترونیک و به عنوان یکی از پیشتازان حوزه طراحی مدارهای مجتمع (IC) و مبدل های دیتا (Data Convertor) فعال است. محصولات این شرکت در قالب طرح‌های دارای فناوری بسیارپیشرفته (HighTech) به خارج از کشور صادر می‌شود.

تاریخ انتشار : 1396/03/03
کد : 74060
تعداد بازدید: 1449

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601