مراسم بزرگداشت آیت‌الله نجفی دهکردی برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت آیت‌الله نجفی دهکردی به‌همت بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جلسه بزرگداشت هفته فقاهت و مرجعیت استان و هماهنگی مراسم بزرگداشت آیت‌الله سید ابوالقاسم نجفی دهکردی به‌همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری و با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، رئیس بنیاد نخبگان استان و مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و نهادهای فرهنگی در دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد.

در این نشست، مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری، به ضرورت تکریم و بزرگداشت سرآمدان و بزرگان علم و عالمان دین اشاره و تصریح کرد: با شناساندن چهره‌های علمی و فرهنگی استان به آحاد مردم، می‌توان حس خودباوری را در مردم به‌ویژه جوانان تقویت کرد.

وی افزود: تکریم و بزرگداشت سرآمدان حوزه‌های مختلف، یکی از راه‌های نهادینه‌کردن فرهنگ نخبگانی و الگوسازی عملی برای جوانان، دانشجویان و حتی توده‌های مردمی است.

بنیادیان یادآور شد: رویداد فرهنگی «گرامیداشت مقام عالم وارسته سید ابوالقاسم نجفی‌دهکردی»، تیر‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، برنامه‌های این مراسم در چهار حوزه شامل، «معرفی و شرح آثار آیت‌الله نجفی‌دهکردی»، «اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی در آثار و کلام او»، «سبک زندگی و سلوک» و «جایگاه علمی و فقاهت» آیت‌الله دهکردی‌نجفی، برگزار می‌شود. همچنین برای معرفی و تبیین شخصیت علمی و زندگی این عالم بزرگ، از امکانات فضای مجازی نیز استفاده خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1396/03/02
کد : 74054
تعداد بازدید: 1157