دوشنبه 23 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مراسم بزرگداشت آیت‌الله نجفی دهکردی برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت آیت‌الله نجفی دهکردی به‌همت بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جلسه بزرگداشت هفته فقاهت و مرجعیت استان و هماهنگی مراسم بزرگداشت آیت‌الله سید ابوالقاسم نجفی دهکردی به‌همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری و با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، رئیس بنیاد نخبگان استان و مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و نهادهای فرهنگی در دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد.

در این نشست، مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری، به ضرورت تکریم و بزرگداشت سرآمدان و بزرگان علم و عالمان دین اشاره و تصریح کرد: با شناساندن چهره‌های علمی و فرهنگی استان به آحاد مردم، می‌توان حس خودباوری را در مردم به‌ویژه جوانان تقویت کرد.

وی افزود: تکریم و بزرگداشت سرآمدان حوزه‌های مختلف، یکی از راه‌های نهادینه‌کردن فرهنگ نخبگانی و الگوسازی عملی برای جوانان، دانشجویان و حتی توده‌های مردمی است.

بنیادیان یادآور شد: رویداد فرهنگی «گرامیداشت مقام عالم وارسته سید ابوالقاسم نجفی‌دهکردی»، تیر‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، برنامه‌های این مراسم در چهار حوزه شامل، «معرفی و شرح آثار آیت‌الله نجفی‌دهکردی»، «اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی در آثار و کلام او»، «سبک زندگی و سلوک» و «جایگاه علمی و فقاهت» آیت‌الله دهکردی‌نجفی، برگزار می‌شود. همچنین برای معرفی و تبیین شخصیت علمی و زندگی این عالم بزرگ، از امکانات فضای مجازی نیز استفاده خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1396/03/02
کد : 74054
تعداد بازدید: 885

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601