یکشنبه 5 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

فراخوان حمایت مالی ستاد توسعه علوم شناختی از محققان منتشر شد

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی از محققان حوزه علوم شناختی، براساس تفاهم‌نامه امضا شده میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و آکادمی علوم چین (CAS) در خصوص تاسیس صندوق علمی راه ابریشم حمایت مالی می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ دومین فراخوان صندوق علمی راه ابریشم برای حمایت مالی از همکاری محققان دو طرف در حوزه علوم شناختی و چندین حوزه دیگر از اول اردیبهشت ماه تا 10 خرداد سال جاری فعال است.

علاقه مندان می توانند در سه قالب طرح های پژوهشی، برگزاری کارگاه و تبادل محقق درخواست حمایت خود را اسال کنند البته اولویت های حوزه علوم شناختی در این فراخوان "بازتوانی شناختی" و "نقشه برداری مغز برای مطالعات شناختی" است.  همچنین آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز در چارچوب مقررات خود سرویس‌های آزمایشگاهی مربوطه را در اختیار محققان قرارخواهد داد.

به منظور دریافت حمایت برای طرح پژوهشی مشترک یا برگزاری کارگاه آموزشی لازم است هم طرف ایرانی و هم طرف چینی همزمان درخواست خود راثبت کنند البته برای درخواست تبادل محقق، درخواست یک طرف کافی است (فقط با موافقت طرف چینی) که طرف چینی بایستی حتما عضو آکادمی علوم چین باشد. همچنین روال اجرایی حمایت توسط صندوق حمایت از پژوهشگران معاونت علمی انجام شده و بررسی و انتخاب درخواست های حوزه علوم شناختی توسط ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی انجام می‌شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و سایر شرایط دریافت حمایت به سایت ستاد مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1396/02/31
کد : 74035
تعداد بازدید: 705

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601