شنبه 9 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

به مناسبت حضور حماسی در پای صندوق‌های رای صادر شد
پیام تبریک معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به مردم ایران

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت حضور حماسی و حداکثری مردم شریف ایران در پای صندوق های رای انتخابات ریاست جمهوری، پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت حضور حماسی و حداکثری مردم شریف ایران در پای صندوق های رای انتخابات ریاست جمهوری، پیام تبریک صادر کرد.

دوباره لبخند             دوباره پیوند                 دوباره پیمان                 دوباره ایران

حماسه «29 اردیبهشت»، رویدادی است که عظمت مردم ایران در آن متبلور شده است. این پیروزی را به رهبر معظم انقلاب و همه ایرانیان هوشیار تبریک می‌گویم.

آنچه دغدغه همه ماست، تحقق اقتصاد مقاومتی با رونق تولید و اشتغال است که البته پیشران واقعی آن «اقتصاد دانش‌بنیان» خواهد بود. حضور حماسی و حداکثری مردم شریف ایران در این انتخابات، دل همه را روشن و امید و باور ما  برای ایجاد زیست‌بوم فناوری را صدچندان کرده است.

بی‌شک دولت دوازدهم، به پشتوانگی این حضور، امید و انگیزه فراوان خواهد داشت برای به بار نشاندن توانمندی‌ها جوانان برومند و متخصصان دلسوز کشور. دولت جدید، با ادامه مشی اعتدال، دولت صددرصدی خواهد بود و برای داشتن فردای روشن، میدان عمل را برای حضور همه اقشار و افکار، فراخ و گسترده خواهد کرد.

آرزومندم که با تداوم همدلی و همکاری پس از انتخابات، بتوانیم قله‌هایی را که سزاوار سربلندی ماست، فتح کنیم. ان‌شاءالله.»

تاریخ انتشار : 1396/02/30
کد : 74032
تعداد بازدید: 1056

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601