جشنوارۀ ایده‌های‌برتر با محوریت تبریز 2018 برگزار می‌شود

چهارمین جشنوارۀ ایده‌های‌برتر و اختراعات در حوزۀ مدیریت شهری با محوریت تبریز2018 با پشتیبانی بنیاد ملّی نخبگان  برگزار  می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ چهارمین جشنوارۀ ایده‌های‌برتر و اختراعات در حوزۀ مدیریت شهری با محوریت تبریز2018 به‌همت بنیاد نخبگان آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود.

این جشنواره از 18 تا 20 مرداد­ماه سال جاری از سوی شهرداری تبریز و با پشتیبانی بنیاد ملّی نخبگان در زمینه­ های «عمران شهری»، «معماری، زیباسازی و سیما منظر شهری»، «محیط زیست، بهداشت محیط شهری و مدیریت پسماند»، «گردشگری و هنرهای مردمی»، «اقتصاد شهری و درآمدهای پایدار»، «فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی»، «ترافیک، حمل و نقل و بار شهری»، «فناوری اطلاعات، ارتباطات و رسانه»، «بافت­های تاریخی و میراث ماندگار» و «خدمات شهری و فضای سبز» برگزار می­ شود.

طرح­‌های ارائه شده در این جشنواره مطابق مقررات بنیاد ملّی نخبگان بررسی و مخترعان برگزیده، مشمول تسهیلات مخترعان سطح 3 (نوپدید) بنیاد قرار خواهند گرفت.

 

لازم به ذکر است، متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از نحوۀ نام­نویسی در جشنوارۀ مذکور به وبگاه www.idea2018.tabriz.ir مراجعه کنند.

 

تاریخ انتشار : 1396/02/30
کد : 74029
تعداد بازدید: 1338