استاندار مازندران مطرح کرد:
اعتماد به جوانان یعنی زمینه‌سازی برای بالندگی کشور

فلاح‌جلودار، نقادی جوانان را یکی از عوامل پیشرفت و آگاهی از نظرات آنان دانست و اظهار داشت: اعتماد به جوانان خاصه اجتماع نخبگانی موجب اقتدار و بالندگی کشور است.

ربيع فلاح‌جلودار؛ استاندار مازندران در نشست صميمي با جوانان و همايش تجليل از جوانان و مستعدان‌برتر استان با اشاره به توان بالای جوانان ایرانی، گفت: نیروی انسانی جوان و باانگیزه و البته کاربلد مهمترین دارایی هر کشوری و مهمترین ذخیره کشور برای دستیابی به پیشرفت و توسعه است.

وی افزود: خوشبختانه کشور زمینه مناسب برای حضور و نقش‌آفرینی جوانان مستعد را ایجاد کرده است. از سویی جوان ایرانی پیش از این در انقلاب، جنگ و سازندگی توان و پتانسیل خود را اثبات کرده است.

فلاح‌جلودار با اشاره به لزوم گسترش فرهنگ نقد، نقادی جوانان را یکی از عوامل پیشرفت و آگاهی از نظرات آنان دانست و اظهار داشت: اعتماد به جوانان خاصه اجتماع نخبگانی موجب اقتدار و بالندگی کشور است. از سوی دیگر، جوانان نیز باید خود را برای آینده آماده کنند.

استاندار مازندران با اشاره به لزوم فراهم‌کردن زیرساخت مناسب برای حضور فعال جوانان، ارائه آموزش‎ها و مهارت‌های لازم به آنان برای ورود به عرصه کارآفرینی را ضروری دانست و یادآور شد: دانشجویان در دانشگاه بايد در فضایی بانشاط و سرشار از امید، به‌سمت حرفه‌آموزي براي كارآفرينی آينده كشور متمایل شوند تا علاوه بر رفع مشکل اشتغال، بتوانند نقش‌آفرینی مثبتی داشته باشند.

گفتني است، در پايان اين نشست با حضور استاندار مازندران از جوانان و مستعدان‌برتر استان در سال 95 با اهداء لوح تقدير تجليل شد.

تاریخ انتشار : 1396/02/26
کد : 74008
تعداد بازدید: 1982