همزمان با نمایشگاه فناوری نوآوری (Inotex 2017) انجام می‌شود/
برگزاری سومین رویداد استارتاپ دمو

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی در نظر دارد به منظور جذب سرمایه برای استارتاپ‏ها و شرکت‏های نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارتاپی كشور سومین رویدادStartup Demo  را برگزار کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در 2 رویداد پیشین، بیش از 20 استارتاپ به سرمایه گذاران عرضه شد و با برگزاری 35 جلسه بین صاحبین ایده و سرمایه گذاران، تاکنون 2 مورد سرمایه گذاری نهایی شده است.

در این رویداد استارتاپ‏ها و شركت ها، خود را برای سرمایه‏گذاران ارائه (Demo) خواهند کرد و سرمایه گذاران پس از برگزاری جلسات خصوصی (B2B)، و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و غیره به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند كرد، در این صورت مذاكرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط مركز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.

یكی از خلأهای زیست بوم نوآوری و استارتاپی كشور، نبود فرصت ها و بسترهای جذب سرمایه است كه رویدادهای استارتاپ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شركت های نوپا و استارتاپ ها برای سرمایه پذیری از یك طرف و برای سرمایه گذاران برای بررسی شركت های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.

مهلت استارتاپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در این رویداد تا 25 اردیبهشت ماه است و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت اینترنتی مركز فن بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1396/02/23
کد : 73981
تعداد بازدید: 1516