پنج شنبه 9 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مستعدان زنجان از صنایع غذایی جهاد دانشگاهی بازدید کردند

جمعی از نخبگان، مخترعان و استعدادهای‌برتر استان زنجان از آزمایشگاه صنایع غذایی جهاد دانشگاهی استان بازدید کردند.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای تعامل هر چه بیشتر صنعت و دانشگاه و نیز آشنایی نخبگان و مستعدان استان زنجان با مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی استان، طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با جهاد دانشگاهی استان، جمعی از نخبگان، مخترعان و استعدادهای‌برتر استان از آزمایشگاه صنایع غذایی جهاد دانشگاهی استان بازدید کردند.

در این بازدید، ابتدا مدیر آزمایشگاه در خصوص تاریخچه، دامنه فعالیت و خدمات ارائه شده آزمایشگاه، توضیحاتی را ارائه داد و سپس شرکت‌کنندگان از بخش‌های مختلف آزمایشگاه شامل آزمایشگاه شیمی، آزمایشگاه آنالیز دستگاهی، آزمایشگاه میکروبیولوژی و اتاق نمونه‌ها بازدید کردند و مسؤولان هر بخش درخصوص حوزه فعالیت و نحوۀ کار تجهیزات موجود، توضیحاتی را ارائه و به سوالات شرکت‌کنندگان پاسخ دادند.

لازم به ذکر است در خلال بازدید، مقرر شد هماهنگی‌های لازم برای همکاری و ارتباط مستمر مستعدان‌برتر رشته‌های مرتبط با آزمایشگاه صنایع غذایی استان، صورت گیرد.

آزمایشگاه صنایع غذایی، فعالیت‌های خود را در زمینه آنالیز مواد غذایی در دو حوزه آزمون‌های فیزیک و شیمیایی و میکروبیولوژی از سال 1389 آغاز کرده است و موفق به کسب عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد شد و در سال 1392 به عنوان آزمایشگاه نمونه سازمان ملی استاندارد مورد تقدیر قرار گرفت.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/02/17
کد : 73948
تعداد بازدید: 1629

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601