با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی/
برگزیدگان چهارمین «جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی» معرفی می‌شوند

برگزیدگان چهارمین «جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)» که با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، امروز 10 اردیبهشت ما در اختتامیه این رویداد معرفی می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ «جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)» که  با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی هنر با همکاری ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به دبیری مسعود نجفی برگزار می‌شود، امروز برگزیدگان خود را معرفی می کند.

هدف از برگزاری این جشنواره معرفي توانمندی‌ها و دستاوردهای نظام جمهوري اسلامي ايران در بخش‌های مختلف علمي، فناوری و صنعتی؛ ارتقاء غرور ملي و تقويت روحيه خودباوري در آحاد جامعه به‌ویژه در بين دانشجويان و جوانان ايرانی؛  فرهنگ‌سازی و ترویج مستندسازی تصویری فعالیت‌ها و دستاوردهای علمي، فناوری و صنعتي کشور؛ کمک به توليد محتوا درقالب فيلم براي نظام آموزش فني و مهندسی کشور؛ انتقال دانش تخصصي متخصصان کشور به دانشجویان و تقویت بنیه علمی و تخصصي آنان است.

همچنین الگوسازی و كمك به ارتقاء سطح كيفي مستندات و تولیدات فیلم‌های علمی و صنعتی در كشور؛ ایجاد شرایط مساعد جهت توسعه همكاري بين مراکز علمی و صنعتی كشور و تبادل تجارب موجود در زمینه مستندسازي تصویری، زمینه‌سازی و كمك به انتشار و پخش فیلم‌ها علمی و صنعتي در شبکه‌های تلویزیونی داخلي و خارجي از دیگر اهداف برگزاری چهارمین «جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)»   محسوب می‌شود.

بخش‌های رقابتی این جشنواره فیلم‌های مستند (کوتاه و نیمه بلند(، فیلم‌های پویانمایی، آیتم‌های تبلیغاتی (آنونس، تیزر و نماهنگ(،  فیلم‌های موبایلی، عکس (تک عکس، مجموعه و تبلیغاتی)، بخش ویژه (اقتصاد دانش‌بنیان(، مسابقه دانشجویی که آثار دانشجویان در ۶ مورد فوق الذکر بررسی خواهد شد.

چهارمین «جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)» با حمایت با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 9 و 10 اردیبهشت ماه سال جاری در عسلویه در حال برگزاری است.

تاریخ انتشار : 1396/02/10
کد : 73903
تعداد بازدید: 1301