برگزاری سه کارگاه توانمندسازی در جشنواره اختراعات رویش دماوند

بهمنظور توانمندسازی مخترعان و مستعدان‌برتر برای فعالیت در عرصۀ تجاری‌سازی و کسب‌وکار دانش‌بنیان، سه کارگاه توانمندسازی در خلال جشنواره رویش دماوندبرگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ یدالله اردوخانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان تهران از برپایی سه کارگاه توان‌افزایی در خلال جشنواره رویش البرز خبر داد و گفت: توانمندسازی جامعۀ مخترعان یکی از اهداف اصلی جشنواره رویش البرز است.

وی افزود: جشنواره رویش دماوند با رویکرد حمایت از تجاری‌سازی اختراعات برگزار می‌شود؛ به همین دلیل در این جشنواره از صنایع و سرمایه‌گذاران دولتی و خصوصی برای مشاوره به مخترعان و همچنین سرمایه‌گذاری روی اختراعات برتر دعوت به عمل آمده است.

اردوخانی تصریح کرد: برگزاری کارگاه توانمندسازی تجاری‌سازی و بازاریابی محصولات فناورانه، آشنایی با آینده‌پژوهی فناوری و آشنایی با راه‌کارهای ثبت اختراع و مالکیت فکری با حضور اساتید مطرح و به‌نام در حوزه‌های تخصصی یکی از مهمترین برنامه‌های جشنواره رویش دماوند است.

رئیس بنیاد نخبگان استان تهران با اشاره به ظرفیت محدود کارگاه‌ها، گفت: ثبت‌نام برای حضور در کارگاه‌های توانمندسازی تا دوشنبه؛ یازدهم اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت و علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانۀ hamandishan.bmn.ir  مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، جشنواره رویش دماوند از 13 تا 15 اردیبهشت‌ماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های دائمی دانشگاه آزاد اسلامی  و به‌میزبانی بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

 

تاریخ انتشار : 1396/02/09
کد : 73901
تعداد بازدید: 1572