درکازرون/
اردوی‌جهادی «مدرسۀ بهاره خلاقیت و ایده‌پردازی» برپا می‌شود

اردوی جهادی «مدرسۀ بهاره خلاقیت و ایده‌پردازی» به‌همت بنیاد نخبگان استان فارس برای دانش‌آموزان پایه‌های نهم و دهم روستاها و مناطق محروم شهرستان کازرون برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به‌همت گروهی از دانش‌آموزان برگزیده مدرسۀ فصلی خلاقیت شهرستان کازرون و با همکاری بنیاد نخبگان استان فارس، فرمانداری و آموزش‌وپرورش شهرستان، اردوی جهادی «مدرسۀ بهاره خلاقیت و ایده‌پردازی» برای دانش‌آموزان پایه‌های نهم و دهم روستاها و مناطق محروم شهرستان کازرون در روزهای پنجشنبه و جمعه؛ هفتم و هشتم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

کلیۀ برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای اجرای این برنامه توسط دانش‌آموزان برگزیده مدارس فصلی خلاقیت شهرستان کازرون انجام شده و این بنیاد صرفاً اعزام گروه مدرسان از میان استعدادهای‌برتر استان برای برگزاری دوره را برعهده دارد.

لازم به یادآوری است، اردوی جهادی دندانپزشکی برای اهالی روستاهای شهرستان کوار استان فارس نیز به‌همت بسیج جامعۀ پزشکی استان فارس در حال برگزاری است. در این اردو با استفاده از دو یونیت دندانپزشکی در مدت 5 روز از تاریخ 1 الی 5 اردیبهشت ماه 1396، دندانپزشکان جهادی مجموعاً به میزان 10 نفر روز به ارائه خدمات رایگان به اقشار محروم می‌پردازند.

 

تاریخ انتشار : 1396/02/04
کد : 73875
تعداد بازدید: 1017