نخستین جشنواره کسب و کار کامپوزیت ایران برگزار می‌شود

پژوهشگاه پليمر و پتروشيمی ايران با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته نخستین جشنواره کسب‌وکار کامپوزیت ایران (ISC) را در سال جاری برگزار می‌کند.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نخستین جشنواره کسب و کار کامپوزیت ایران با هدف فراهم آوردن زمینه تعامل بین ایده پردازان و سرمایه‌گذاران با برگزاری جلسات رودررو برگزار می‌شود ایجاد انگیزه در بین ایده پردازان و ظهور ایده‌های نو در زمینه مواد کامپوزیت، محقق نمودن اهداف اقتصاد مقاومتی با فراهم آوردن بستر گذر از فضای تولید علم به تولید ثروت و کارآفرینی، معرفی نوآوری‌ها و فناوری‌های به‌دست‌آمده در زمینه موادکامپوزیتی و ترویج فرهنگ کار گروهی، تعاملات سازنده اقتصادی و رعایت حقوق مالکیت معنوی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره هستند.

همچنین در این جشنواره ایده‌پردازان می‌توانند به طرح‌های خود در حوزه کامپوزیت در کاربردهای گوناگون که از نظر تکنیکی و امکان‌پذیری قابلیت تجاری‌سازی را دارند، اما به لحاظ عدم تأمین سرمایه فرصت رشد و تبدیل به محصول را نیافته‌اند فرصت دوباره برای تولید و شکوفایی دهند. شرکت‌کنندگان در طول برگزاری جشنواره می‌توانند از محتواهای آموزشی، کارگاه‌ها و حمایت‌های در نظر گرفته‌شده بهره‌مند شوند.

تاریخ انتشار : 1396/02/03
کد : 73867
تعداد بازدید: 1392