سه شنبه 8 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

ایران میزبان نهمین کنگره انجمن جهانی لیزر در دندانپزشکی شد

به منظور آشنایی با تازه‌های لیزر در دندان پزشکی ایران میزبان نهمین  کنگره انجمن جهانی لیزر در دندان پزشکی SOLA"" شد،  و  نخستین  کنگره جامع لیزر در حوزه دندانپزشکی در کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، با همکاری انجمن علمی پزشکی لیزری ایران و سه انجمن جهانی و بین المللی لیزر در دندانپزشکی و پزشکی معتبر جهان دانشگاه وین و سفارت اتریش در ایران برای اولین بار در سطح منطقه و ایران به منظور آشنایی با تازه‌های لیزر در دندان پزشکی برگزار شد،  که  در کنار سخنرانی‌ها، کارگاه‌هایی به صورت جنبی توسط بعضی اسپانسرها و نمایشگاه محصولات مرتبط با لیزر نیز در مکان کنگره برپا شد. 

در پی برگزاری این کارگاه‌ها تمامی کمپانی‌های معتبر لیزر در آن حضور داشتند و علاقه مندان با بازدید از  غرفه‌ها با آخرین محصولات مرتبط با لیزر آشنا شدند.
گفتنی است، در این کنگره 3 روزه سخنرانان برجسته بین‌المللی از کشورهای صاحب‌نام در عرصه لیزر در دندانپزشکی در نهمین کنگره جهانی لیزر در دندانپزشکی SOLA و نخستین  کنگره جامع لیزر در حوزه دندانپزشکی سخنرانی کردند. 

کلیه شرکت‌کنندگان در نهمین کنگره جهانی لیزر در دندانپزشکی گواهی‌نامه‌ای مبنی بر حضور در کنگره با امضای رؤسای چهار انجمن لیزری بین‌المللی دریافت کردند.

بر اساس این گزارش اولین کنگره جهانی در زمینه دندانپزشکی در محل هتل المپیک تهران به مدت 3 روز برگزار شد، ،  هفت دانشگاه برتر کشور ازجمله دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی ... و همین‌طور تمامی انجمن‌های تخصصی دندان‌پزشکی آر حامیان اصلی این کنگره به شمار می‌روند.

تاریخ انتشار : 1396/02/02
کد : 73862
تعداد بازدید: 773

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601